אדיר: אלאדין ויסמין מתאחדים אחרי 23 שנים ושרים ביחד את “עולם חדש”

קשה להאמין, אבל יותר משני עשורים חלפו מאז יצא לאקרנים בשנת 1992 “אלאדין”, אחד מסרטי האנימציה האהובים והפופולריים בכל הזמנים, סרט שכל אחד מאתנו צפה בו לפחות פעם אחת במהלך הילדות שלו.

כעת, 23 שנים אחרי ולרגל השקת “אלאדין: מהדורת היהלום”, מארז בלו-ריי מחודש הכולל גם קטעי וידאו נדירים שלא נראו מעולם של רובין וויליאמס, מי שדובב באמנות את ג’יני, הפגישו בתכנית “בוקר טוב אמריקה” של רשת abc בין בראד קיין וליאה סלונגה, השניים שדובבו את קולות השירה של אלאדין ויסמין בסרט המקורי, למפגש איחוד מרגש במסגרתו ביצעו שוב את הלהיט הכי גדול מתוך פס הקול של הסרט “A whole new world” (עולם חדש), השיר שליווה את המסע הקסום של אלאדין ויסמין על השטיח המעופף.

אם לא די במפגש המרגש הזה, על הפסנתר באולפן התמקם אלן מנקן, מי שהלחין את השיר הקסום שזכה באותה השנה גם בפרס האוסקר לשיר הטוב ביותר מתוך סרט וגם בפרס הגראמי לשיר הטוב ביותר של השנה, וליווה את השניים בנגינה תוך שהם מחזירים אותנו אחורה לתקופת הילדות שלנו עם ביצוע נפלא ומלוטש, כאילו לא חלפה כמעט רבע מאה מאז הביצוע המקורי.

אנחנו מזהירים – השיר עלול להיתקע לכם בראש בימים הקרובים, אבל באותה נשימה, יעשה לכם את היום ויעיף אתכם אחורה בזמן על גלי נוסטלגיה מלטפים ובלתי נשכחים. תענוג.

לייק לפטריה בפייסבוק