פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הילדים דרשו מאבא שלהם שיאפשר להם לאמץ כלב אז הוא החתים אותם על החוזה הקורע הבא

אימוץ כלב הוא בהחלט מעשה מבורך, אלא שלצערנו, אנשים רבים שבוחרים לעשות זאת לא תמיד מודעים למחויבות והאחריות האדירה שמגיעה ביחד עם הכלב ולא ממש מבינים את ההשקעה הנדרשת מהם ואת ההשלכות של יצור פרוותי, שובב ומלא חיים שמתגורר אתם באותו הבית.

לכן, כשארבעת ילדיו של ג'ון לא הפסיקו לשגע אותו בתחינה שיאפשר להם להביא כלב, הוא החליט להיענות לדרישה שלהם, אבל על הדרך להחתים אותם על חוזה מפורט וקשוח הכולל שלל חוקים והנחיות אותם יצטרכו הילדים למלא אם ברצונם לאמץ כלבלב.

כפי שתוכלו לראות בתמונה אותה פרסם האב באתר reddit, החוזה כולל 13 סעיפים שמגדירים בין השאר את מערכת היחסים בין אבא לקקי של הכלב המיועד, קובעים מגבלות בנוגע לגודל ולכמות נוזלי הגוף של הכלב, מבהירים את נהלי המקלחות עבור הכלבלב ועוד. כמובן, בנוסף לכל החוקים הקשוחים, האב לא שכח להכניס גם סעיף אחד הכרחי ומרגש במיוחד שיחתום את החוזה המשעשע.

וכך נראה החוזה בעברית (המקור והתמונה של הכלב בהמשך):

חוזה אימוץ כלב משפחתי 2

החוזה המקורי:

חוזה אימוץ כלב משפחתי 1

כמובן, אחרי שארבעת הילדים הסכימו לכל התנאים וחתמו על החוזה, לא נותרה לאב כל ברירה מלבד לאפשר להם לאמץ את קרשו, כלב מלטזי מתוק ופרוותי בן 3 (בתמונה). כפי שאתם ודאי מבינים, הסעיף שמעניק לאב זכות וטו בלעדית על שמות שהוא לא אוהב לא ממש יצא אל הפועל, אבל נכון לכתיבת שורות אלה הילדים הם אלו שאוספים את הקקי ולא שוכחים לנקות את השערות שנושרות מהכלבלב בכל פעם שאבא לא מסתכל.

חוזה אימוץ כלב משפחתי 3

דרך: Reddit

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...