סרטון האנימציה המעולה הזה יזכיר לכם מה באמת חשוב בחיים האלה

האם תהיתם פעם כיצד יראו החיים שלכם בגיל 85? מה יהיה מצבכם הכלכלי? כיצד תעמוד הזוגיות הנוכחית שלכם במבחן הזמן? האם בכלל תזכו להגיע לגיל הזה? באופן טבעי, מרביתנו משתדלים לא לחשוב כל כך רחוק, אבל הזמן עושה את שלו, אנחנו לא הופכים צעירים יותר, ובסופו של דבר, כולנו נהפוך להיות מבוגרים ולחוות את הזקנה. אז איך אפשר להבטיח שהשנים המאוחרות שלנו יישארו קסומות ומרתקות לא פחות מהחיים כפי שאנחנו מכירים אותם היום? ובכן, על פי הסרטון הבא, התשובה מאוד פשוטה ומסתכמת במילה אחת צפויה, אהבה.

הסרטון הנפלא “הסיבה היחידה בגללה אנחנו בחיים” משלב טקסט נהדר שכתב היוצר IN-Q ביחד עם אנימציה קסומה שמצליחה להפיח בו רוח חיים, ושוזר את שתי פיסות האמנות הללו ליצירה אחת מהפנטת ומרגשת שחודרת ישר לבטן ותגרום לכם, לפחות לרגע קטן, להביט על חייכם מלמעלה, ולהבין מה באמת חשוב לקחת איתנו אל עבר השנים המאוחרות בתוך כל הבלגן שעוטף אותו בשגרת היום יום שאינה עוצרת אף פעם.

אז קחו לעצמכם 3 דקות של שקט, הגבירו את הווליום ברמקולים, לחצו פליי והתמכרו גם אתם לרגש, למחשבות הבלתי נמנעות על סבא וסבתא, ולצורך העז שיצוץ בכם להרים טלפון לאותו אדם שאתם כל כך אוהבים ולא יכולים לדמיין יום בחייכם בלעדיו.לייק לפטריה בפייסבוק