סירופ לשיעול זה לא משחק!

אפליקציות פייסבוק שמשתמשות באינפורמציה של הפרופיל האישי על מנת ליצור סרטון אישי היא לא דבר חדש. אך בקמפיין החדש של  CHPA ששמה לעצמה מטרה לשחרר את אמריקה מנגע הסמים, השימוש באפליקציה יוצר סרטון מפחיד ואפקטיבי במיוחד.

תופעת השימוש בסירופ לשיעול שלא לצורך נמצאת בעלייה מדאיגה בקרב בני הנוער בארה”ב. “רובוטיריפינג” הוא הסלנג המתאר את תוצאת צריכת הכמות המוגזמת של סירופ לשיעול. הטריפ אליו נכנס האדם המשתמש מנתק אותו מהסביבה והוא מאבד את היכולת המוטורית לזמן ממושך מה שגורם לו לזוז כמו רובוט.  התופעות הנלוות לשימוש בסירופ לשיעול שלא לצורך הן הקאה, עיוות שרירים, התקפות פניקה והוא מסוכן, במיוחד בהתחשב בעובדה שצעירים יכולים להשיג אותו בכל חנות שמוכרת תרופות ללא מרשם.

סוכנות הפרסום שיצרה את האפליקציה SipItUp ניסתה להראות לצעירים מה קורה כאשר נכנסים לרובוטריפינג. האפליקציה תשתמש באינפורמציה מתוך הפייסבוק שלכם ליצירת סרטון מלחיץ המדמה חווית רובוטריפינג אישית. בנוסף יצרו עמוד נחיתה מושקע בו ניתן לקבל פרטים נוספים על ההשפעות והסכנות של רובוטריפינג והחומר DXM אשר נמצא בתרופות ללא מרשם רבות ואחראי על תחושת הטריפ שנוצרת כאשר צורכים אותו בכמויות מוגזמות.

יש לשים לב כאשר נכנסים לאפליקציה שהדפדפן שלכם לא חוסם את הפופ אפ של האפליקציה. במידה וזה קורה אתם תראו בשורת האינטרנט של הדפדפן עדכון על כך שנחסם פופ אפ. יש ללחוץ עליו ולאשר האפליקצה.

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק