פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האמת מאחורי אי האמת: קונספירציות סביב אסון התאומים

האם האירוע שהתרחש ב9.11, לפני כ-12 במרכז הסחר העולמי AKA מגדלי התאומים, הוא לא פחות מעלבון לאינטלגנציה האנושית? לאחר שחפרו לי על זה ואני חפרתי לעצמי על זה וכולם חופרים לכולם על זה, יתכן שיש כאן משהו שיכול ביום מן הימים לזעזע את הממשל האמריקאי עד כדי כך, שההמון יאבד בו אמון באופן מוחלט. הסיכוי שזה יקרה כמובן, שואף לאפס.

אולי. ואולי לא.

אל קעידה? האסלאם?

מי אחראי להתמוטטות המושלמת של 2 המגדלים המפלצתיים האלו ולקריסתו של בניין נוסף, כמגדל קלפים? אני באופן אישי לא יודע, אבל אני כן יודע שסימני השאלה שעולים מהפיגוע המחריד הזה שלקח חיים של למעלה מ-2700 בני אדם הם מרובים, ואם חלק מההשערות שעולות מהאירוע הזה נכונות, אזי מדובר באירוע שמבהיר למין האנושי כמה הוא חסר אונים מול המדיה המרכזית; העיתונות, ערוצי הטלוויזיה הגדולים וכל הנלווה בהם.

בכתבה הבאה תיחשפו לתכנים שאספתי מהאינטרנט, אבל מספיק לכתוב בגוגל: 9.11 Was An Inside Job כדי להבין שמשהו שם, באותו יום שלישי ארור – היה מסריח, מסריח מאד.

האינטרס.

בסרטו של מייקל מור 'פרנהייט 9.11' ניתן ללמוד לכאורה על הקשר המיוחד של ג'ורג' בוש למשפחת בין לאדן. משפחת בוש על פי מור, ניהלה קשרים עסקיים עם משפחת בן לאדן שכללו עסקאות נפט במאות מילארדי דולרים, והמשיכה לנהל איתם קשרים גם לאחר הפיגועים, אותם פיגועים שגררו כפי שכולכם יודעים – למלחמת ארה"ב אפגניסטן, ובעקיפין למלחמת ארה"ב עיראק, ששם כידוע, מתנהל היום משטר דמוקרטי מערבי – שמנהל קשרי סחר עשירים עם הממשל האמריקאי – ובעיקר, איך לא… מסחר בנפט. אותו נפט הקבור באדמת עיראק הוא מבחינת ארה"ב אוצר. אוצר שיש להשיג בכל דרך. באותה תקופה ארה"ב די שלטה באגן המזרח התיכון וסאדם היווה מכשול, אולי המכשול המרכזי שבין שליטי מדינות ערב, שדווקא זרמו עם הכסף המערבי כמו כוווית, קטאר והאמירויות.

הקטליזטור.

נתחיל בסרטון משנת 2009  שמגיע אלינו מארה"ב, אלופת העולם הנצחית בפיצוץ מבנים מבוקר (Building implosion) :


החשיבות של הסרטון הזה לעלילה גדולה מאד ובאה להראות לכם בכמה מקצועיות, ויעילות בלתי נסבלת ניתן למוטט בניין – מבלי שיפול ימינה או שמאלה. למטה, כמגדל קלפים. השימוש הנרחב בטכניקה הזו, Building implosion, נועד לצורך פירוק בניינים מהיר ונקי.

שימו לב, לבניין מספר 7 (הבניין השלישי שהתמוטט מיד לאחר קריסת התאומים – 0:28), או בכיוניו  WTC7 מצד שמאל של הסרטון


אתם יכולים להגיד שזה ניוטון שאשם בנפילת המגדלים – אבל תבקשו ממנו להסביר, כיצד 3 ביניינים נופלים, וקורסים לתוך עצמם, בצורה כה נקיה. וחסרת עקבות.

דלק המטוסים, לפי דו"ח FEMA  רשות החירום האמריקאית התאדה די מהר, כך שהגרסה על פיה הדלק והאש גרמו להתמוטטות יסודות הבניינים, פחות ריאלית, מה גם שמדובר היה במבנה ארכיטקטוני מדהים שנבנה על ידי מיטב האדריכלים. אני לא טוען לרגע שהממשל הוא האחראי היחיד לפיגוע, אולי זה מחדל הנדסי הדומה לאסון ורסאי שלנו? אולי. אבל מה בנודע לבניין מספר 7? מה הקשר שלו לאותו מחדל הנדסי שהתרחש בבנייני התאומים? האם הבניין נבנה על ידי אותו מהנדס מרושל? נראה לכם הגיוני? ישנם עדויות רבות של אנשים ששמעו פיצוצים שקדמו לנפילת הבניינים במרכז הסחר העולמי. מה שמחבר אותנו, בחזרה – למעצמה הבלעדית בתחום הפיצוץ המבוקר. ארה"ב.

עוד שאלה שנשאלת על ידי רבים, מה קרה בדיוק עם התרסקות המטוס בפנטגון הבניין המאובטח בעולם? איפה התיעוד שלה? הרי הכל מצולם, במיוחד במקום רגיש כמו לב ליבה של תעשיית הביטחון האמריקאית, אז איפה צילומי ההתרסקות של המטוס? ברור לכולם, שפגיעה בפנטגון היא הכרזת מלחמה- אז הנה, מטוס שנחטף על ידי מוסלמי התרסק בפנטגון, ולפי היגיון היאנקי – האסלאם הכריז בכך מלחמה על המערב. אז איפה הראיות? איך, בשם אלוהי הטכנולוגיה – רק מצלמה אחת תעדה את הכל? האם הגיוני שמטוס יעשה נזק כל כך עצום לגוש בטון יצוק שנועד להתמודד מול מתקפות יום הדין?

מולכם, התיעוד הבודד להתרסקות המטוס בפנטגון:


האמת

כמובן, אי אפשר לדעת מה באמת קרה. כל העובדות משני הצדדים הן "לכאורה" בלבד, שמועות על שמועות על כתבה מסויימת או סרטון חשוד. אין תיאוריה אחת, לא "מעשה הטרור" ולא "הקונספירציה". זה אולי המחדל האמיתי של הממשל האמריקאי – כיצד יכול להיות שבדיוק 12 שנים לאחר האירוע, ייתכן ועדיין הכל "לכאורה".

בונוסים:

כמובן, הרשת מפוצצת בסרטונים ומאמרים הנוגעים לתאוריות הקונספירציה סביב אסון התאומים. אם הנושא מסקרן אתכם, מצפות לכם שעות רבות של וידאו, תמונות וכתבות המנסות להוכיח כי האמת רחוקה מהאמת לה גרמו לנו להאמין. אנחנו כנראה לנצח נחיה בספק, אבל הנה כמה סרטונים מעניינים נוספים, ואת השאר תוכלו למצוא בעצמכם ביוטיוב.

מה לא בסדר? עוד סרטון מעניין על הפגיעה של המטוס השני:


הרעידות הבלתי מוסברות לפני נפילת הבניינים:


 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...