פרסומת פארודית ומשעשעת: רק דושבאגים קונים את האייפון החדש

לאחר גל שמועות שנמשך כבר שבועות ארוכים, נערך אמש סוף סוף האירוע המדובר של אפל, במסגרתו הוצגו לראשונה שני המכשירים החדשים תוצרת התפוח הנגוס, iphone 5s ו- iphone 5c. בחברת אפל המשיכו במסורת ולא הציגו מכשיר חדש לחלוטין, כי אם שדרוג למכשיר iphone5, וגם כפי שצפו התחזיות, מכשיר חדש ומוזל לאלה שלא יוכלו להרשות לעצמם את האייפון החדש.

אייפון חמש אס

תקציר מנהלים קצר לאלה מכם שלא הצליחו לעקוב בנוגע לחידושים בגרסת 5s של האייפון: מעבד מהיר כמעט פי שניים, צבעים חדשים למכשיר, כפתור בית החדש הכולל קורא טבעית אצבע המאפשר פתיחה מהירה של נעילת המכשיר וגם יקל על המשתמשים בקניות ב-itunes כשיבטל את הצורך בהקלדת סיסמא בכל פעם מחדש. בנוסף, יכלול המכשיר מצלמה משופרת וגם אפשרות לצלם וידאו בהילוך איטי. כל שאר הפרמטרים דיי זהים לאייפון 5, כולל גודל המסך שנשאר זהה.

באשר לאח הקטן והצבעוני iphone 5c, מדובר לראשונה בדגם מוזל של האייפון, בעל גב פלסטיק במגוון צבעים, ובעל ביצועים דומים לאלה של אייפון 5. המחיר שלו בגירסת סים-פרי עוד לא ידוע, אך אל תצפו למחירי רצפה. סביר להניח שגם לאחר שייחשף המכשיר תוכלו למצוא מכשירים אחרים בעלי מפרט שאינו נופל ממנו במחירים זולים יותר.


אז כצפוי, מעריצי אפל שציפו לחידושים והפתעות שוב התאכזבו כמו בכל ההשקות האחרונות, אך כמו תמיד יחכו בתור ליד החנויות ביום ההשקה הקרב ובא, ויקנו את האייפון החדש כמו לחמניות חמות. הסרטון המצוג למעלה הוא סרטון פארודיה על אייפון 5s החדש ומציג את האמת מאחורי האנשים שממשיכים ללכת כומ עיוורים ולרכוש אייפון חדש בכל פעם שאפל מוציאים עדכון מינורי. דושבאגז.

אייפון חמש סי

לייק לפטריה בפייסבוק