אסון התאומים: איפה היית, מה הרגשת ובאיזה מותג אחזת?

לקראת יום השנה האחד עשר לאסון התאומים, האסון ששינה את פני ההיסטוריה, או לפחות מוצג לנו כאילו שינה אותה, יצא הכתב פורץ הדרך איתמר רוז לשוק הכרמל כדי לשמוע את הקולות, לחוש את התחושות, ולהריח את הריחות העולים ממוחם של האנשים בזמן שהם מנסים לתאר בדיוק היכן היו  ומה חוו באותו רגע היסטורי.

הסרטון המשעשע נפתח באייטם מתוך תוכנית הבוקר של אורנה דץ, העוסק בבניית ציפורניים. ברקע נשמע קולו של איתמר כשהוא דן בסוגייה על פיה תוכניות הבוקר שאנו צורכים במגוון הערוצים המסחריים הפכו כבר מזמן לפרסומת אחת גדולה, כאשר כל אייטם עוסק ישירות או בעקיפין בקידום מותג זה או אחר, או לחילופין, קידום תכניות הערוץ המשדר.

איתמר, יוצר סרטונים סאטיריים והומוריסטים ברשת, החליט לייבא את המודל הכלכלי המוצלח של תכניות הבוקר גם לכתבה שלו על אסון התאומים. לכן, כל אחד מהמרואיינים בכתבה ההתבקש לדבר אל המצלמה תוך שהוא אוחז במודעת פרסומת. אולם, אליה וקוץ בה, במהלך צילומי הכתבה, מקבל איתמר טלפון מהבוס המבשר לו כי הכתבה נפסלה לשידור בעקבות הפרסומות הנסתרות-גלויות המופיעות בה. לכן, נאלץ רוז לצלם שום את המרואיינים תוך שהוא מוצא דרך מקורית ומצחיקה לשלב בכל זאת את הפרסומות הנסתרות.

סביר להניח שלא תראו בקרוב את איתמר במערכת חדשות ערוץ 2 בעקבות הכתבה, אבל אנחנו צחקנו עד מאוד, והיינו מחליפים בכיף את משה נוסבאום בכתב המוכשר. כאמור, באמתחתו של איתמר סרטונים רבים נוספים, ואת כולם תוכלו למצוא בערוץ היוטיוב שלו.


לייק לפטריה בפייסבוק