איך מוציאים פחית ממכונת משקאות שעשויה מקרח ?

אין דבר טוב יותר מפחית שתיה קלה קפואה ביום קיץ חם. טוב, אולי יש דברים טובים יותר, נניח מזגן, או גלידה טובה, אבל גם פחית שתיה קרה הופכת לאטרקציה נהדרת ביום בו השמש קופחת מעלינו ולא נותנת לנו אפשרות לברוח. יצרנית המשקאות פפסי שבבעלותה החלקית נמצא גם המותג המוכר 7UP, ניצלה את אחד מימי הקיץ השמשיים בבואנוס איירס לפעילות גרילה שיווקית מגניבה ויצירתית.

באמצע כיכר בעיר הונחה מכונת משקאות המצויידקת כולה בפחיות 7UP. אולם, לא מדובר היה בסתם מכונת משקאות, אלא באחת כזו שעשוייה כולה מקרח, מכונה שעוצבה במיוחד עבור הקמפיין. כאמור, למכונה המיוחדת הזו לא ניתן היה להכניס כסף והדרך היחידה באמצעות יכלו העוברים והשבים להניח את כף ידם המיוזעת על אחת מפחיות המשקה הייתה להמתין בסבלנות עד שהקרח יימס, ויחשוף בכל פעם עוד ועוד פחיות שתיה נגישות.

מכונת קרח

בנוסף לעובדה שכל מי שחפץ בכך יכל היה להמתין מספר דקות ולהינות מפחית 7Up קרה בחינם, התבקשו האנשים שנכחו במקום לנסות ולנחש מתי תימס לחלוטין המכונה ולהציג את ההימור שלהם באמצעות ציוצי טוויטר עם תיוג מיוחד. הזוכים שניחשו נכונה את זמן היעלמותה של המכונה זכו באריזות 7UP אישיות שנשלחו אליהם.

הפעילות הנחמדה הזו זכתה לתשומת לב רבה ברשתות החברתיות בארגנטינה וגם באתרים רבים ברחבי העולם. צפו בסרטון המציג את מכונת השתייה הראשונה בעולם העשויה כולה מקרח.


לייק לפטריה בפייסבוק