מצעד 6 תוספות שישדרגו לכם את הפיצה מקצה לקצה

תוספות מסוימות יכולות לשנות לחלוטין את הטעם של הפיצה המסורתית ולשדרג אותה. הנה המצעד שמתחיל בזיתים ומסתיים עם דגים

בחירת תוספות לפיצה היא ללא ספק אחת החוויות המרנינות של גברים ונשים בכל רחבי העולם. עם זאת, רבים נתקלים בבעיה ולא מצליחים להגיע להחלטה סופית לגבי התוספת שתופסת. אי אפשר כל הזמן להיתקע על אותן תוספות, ולכן הגיע הזמן להכין מצעד רשימה שישדרג לכם את הפיצה מקצה לקצה:

מקום 6: זיתים

בואו נגמור עם זה כדי לעבור לדבר האמיתי, ונכריז על הזיתים כתוספת שסוגרת את הרשימה. למרות שמדובר על תוספת של ילדים, אי אפשר להתעלם מהם לחלוטין: הזיתים מתאימים לכל סוגי הפיצות ולרוב הם גם משדרגים ארוחות ליליות. חוץ מזה, אמיצים במיוחד יכולים ללכת על זיתי קלמטה ולהשתגע לגמרי.

מקום 5: פלפל חלפיניו

יש תוספות שמשנות את הפיצה ולא רק משדרגות אותה. כאן אנו מוצאים את הפלפל חלפיניו, שמתאים במיוחד לטעם הישראלי. פלפל חלפיניו יכול להיות חריף במיוחד אבל הוא בכל מקרה מומלץ ונחמד.

מקום 4: אננס

עוד תוספת אטרקטיבית והפעם גם אקזוטית היא האננס. הפרי הזה מגיע מארצות הניכר אבל הצליח להשתקע בישראל, כי הוא קליל וצהוב כמו מכבי תל אביב. אפשר להוסיף אננס על חלק מהפיצה, או להפתיע את החבר’ה עם מגש שלם בטעם של תאילנד.

מקום 3: בשר בקר

מי שלא ניסה פיצה עם בשר בקר לא יודע מה הוא מפסיד. שמירת כשרות היא כמובן לא אופציה בהקשר הזה, אבל כל השאר יכולים להרשות לעצמם לגוון את הפיצה הסטנדרטית עם מחשבה מחוץ לקופסא. חוץ מזה, מדובר על תוספת סטנדרטית לחלוטין באיטליה ובמדינות נוספות באירופה – אז אין סיבה לדאגה.

מקום 2: גבינה בולגרית

המקום השני במצעד הזה לא פחות חשוב מהמקום הראשון, כי לא ניתן לדמיין פיצה בלי גבינה בולגרית. יש כאלה שטוענים שמדובר על טעם נרכש, אחרים מעדיפים למכור את יד ימין שלהם ולא לוותר על התוספת הזו, אבל אף אחד לא יכול להישאר אדיש. פיצה עם גבינה בולגרית היא התשובה הניצחת לכל מאכל שמנסה להתחרות במטבח האיטלקי ובניגוד לאבטיח, היא גם מתאימה לכל עונות השנה.

פיצה עם גבינה בולגרית

מקום 1: אנשובי

מי שהגיע עד כאן כנראה יודע מה טוב לו ולכן כבר מכיר היטב את האופן שבו אנשובי משדרג את הפיצה. למרות המליחות שמזכירה קצת את הגבינה הבולגרית, אין באמת מה להשוות בין הדג הקטנטן לבין הגבינה מהבלקן. מצד שני, כדאי בהחלט להתחיל עם משולש אחד או שניים בלבד עם אנשובי ולתת לזמן לעשות את השלו. הערך המוסף של אנשובי הוא ערכים תזונתיים בריאים במיוחד וכך תוכלו ליהנות בלי ייסורי מצפון.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק