פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אדיר: תראו מה קורה כשמזיזים את הסמארטפון תוך כדי הצפייה בסרטון הזה

אם יש ברשותכם טלפון חכם עם מערכת הפעלה מסוג אנדרואיד, אתם עומדים לחזות באחד הסרטונים הכי מגניבים שראיתם אי פעם.

לכאורה, אין שום דבר מיוחד בסרטון הזה שמתעד את רגעי השיא מפסטיבל TomorrowLand, פסטיבל הדאנס והטראנס הגדול בעולם, אלא שברגע שתתחילו להזיז את הסמארטפון שלכם מעלה ומטה, קדימה ואחורה תוך כדי שהסרטון מתנגן, אתם הולכים ליפול מהכיסא. באחריות. במקום להרבות במילים, פשוט כנסו לקישור, לחצו Play תתנסו בעצמכם, ואז תמשיכו לקרוא.

קליק לצפייה בסרטון באמצעות הסמארטפון

 

לפני כשבועיים, השיקה יוטיוב לראשונה את האפשרות להעלות סרטונים ב-360 מעלות, כאלה שמאפשרים לצופה לחוות את הסרטון המצולם מכל כיוון בו יבחר. המהלך הזה של יוטיוב הוא חלק מהניסיון שלה ליישר קו עם טכנולוגיית המציאות המדומה (VR) שהולכת ומתפתחת, כשהמטרה היא שבעתיד, תוך זמן לא רב, כל משתמש שברשותו אחת מהמצלמות החדשניות שמאפשרות צילום שכזה, יוכל להעלות את הסרטונים בקלות ליוטיוב ולשתף גם את שאר הגולשים בחוויה התלת ממדית האדירה הזאת.

נכון לעכשיו, כמות הסרטונים המשתמשים בטכנולוגיה הזאת מצומצמת וכוללת כמה עשרות סרטונים. וכדי לצפות בהם תוכלו לבחור בשתי דרכים: צפייה דרך דפדפן כרום בלבד במחשב ושימוש בעכבר כדי לשנות את זווית הצילום, או לחילופין, הדרך המגניבה הרבה יותר – באמצעות מכשירי אנדרואיד למיניהם, שם חוויית הצפייה היא לא פחות ממדהימה, כשכל שעליכם לעשות הוא להפעיל את הוידאו ולהתחיל להזיז את המסך בכל כיוון שתבחרו. אם יש ברשותכם אייפון, תאלצו להמתין בסבלנות ולחכות לגרסה החדשה של אפליקציית יוטיוב שתתמוך גם היא בטכנולוגיה החדשה.

טכנולוגית המציאות המדומה והצילום ב-360 מעלות אמנם עדין בחיתוליה, אבל כבר עכשיו אפשר להריח את הפוטנציאל העצום בסרטונים מהסוג הזה, והמחשבה שבעוד שנים ספורות מדובר יהיה בסטנדרט, מעבירה נבו צמרמורת וציפייה גדולה לעתיד. בינתיים, עד שזה יקרה, אתם מוזמנים לבדוק עוד כמה סרטונים כאלה  הכוללים טיסה בכדור פורח, צילום מתוך מכונית פורמולה 1 וטיסה על ספה מעופפת תוך כדי בריחה מהמשטרה. פשוט אדיר.

טיסה בכדור פורח (קליק לצפייה מהסמארטפון)

נסיעה במכונית פורמולה 1 (קליק לצפייה מהסמארטפון)

נסיעה בספה מעופפת (קליק לצפייה מהסמארטפון)

טיסה במטוס קל מעל אגם קסום (קליק לצפייה מהסמארטפון)

הופעה חיה מתוך “קרנבל יוטיוב” (קליק לצפייה מהסמארטפון)

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...