25 סימנים לכך שאתם פשוט מכורים לדיאט קולה

מכירים את הקטע הזה כשאתם קמים בבוקר כשהפה שלכם מצחין ומלא חיידקים ובמקום לצחצח שיניים או להשתמש במי פה, אתם מעדיפים לגרגר קצת דיאט קולה ולהתחיל את היום שלכם כמו אלופים? אם התשובה שלכם היא “כן”, לא נעים לנו להיות אלה שמבשרים לכם את זה, אבל כמו מליוני אנשים אחרים בעולם, אתם לגמרי מכורים.

ממש כמו אנשים המכורים לסיגריות, סמים או צפייה בקרדשיאנז, אתם יודעים שזה לגמרי מזיק לכם, אבל מעדיפים להישאר בשלב ההכחשה, ולעולם לא תתנו לאף משקה או אדם אחר להפריד ביניכם גם אם זה לא תמיד קל. כדי לגרום לכם להבין שאתם לגמרי לא לבד, הנה 25 סימנים ומאבקים יומיומיים שכל מכור לדיאט קולה חייב להזדהות אתם.

1. למרות שאתם מאוד אוהבים קפה, אתם לא יכולים להתחיל את הבוקר שלכם בלי דיאט קולה ומחכים ליום בו בקוקה קולה ימציאו דיאט קולה חמה, שתפנק אתכם בימי החורף הקרים. לפעמים אנשים מעירים לכם שזה די דוחה לשתות קולה על הבוקר ואתם מתרגזים ואומרים לכם בעדינות שהם יכולים ללכת לעזאזל.

2. אתם יודעים שאתם הורסים לעצמכם את השיניים, אבל זה לחלוטין לא מזיז לכם. לפעמים אתם חושבים על העניין למשך כמה שניות ותוהים באיזה גיל תצטרכו להוציא את השיניים שלכם בכל בוקר מתוך כוס, אבל עושים את זה תוך כדי לגימה נוספת ממשקה הבועות שפשוט מפיח בכם חיים.

3. אתם מתרגשים מהביקור בקולנוע רק כי אתם יודעים שתזכו לצפות בפרסומת לדיאט קולה רגע לפני שמתחיל הסרט.

4. אתם לא מסוגלים לזרוק את בקבוק הדיאט קולה שלכם גם אחרי שבועת הגז האחרונה נפחה את נשמתה והשאירה אתכם עם נוזל שחור עם טעם נורא.

5. בכל פעם שאין דיאט קולה בסביבה שלכם אתם חוטפים כאב ראש ומרגישים כאילו אתם עוברים תהליך גמילה איטי וכואב, גם כשמדובר בשעות בודדות בלי המשקה.

6. כשקוקה קולה השיקה לראשונה את קולה-זירו, הרגשתם שפוגעים בכם אישית, ואתם מסרבים להכיר במוצר המוזר הזה.

7. ממש כמו אנשים מעשנים, אתם לגמרי מודעים לעובדה ששתייה מרובה של קולה מזיקה לגוף שלכם ולא ממש בריאה בלשון המעטה, וזה לחלוטין לא מזיז לכם.

8. משהו בכם מת מבפנים בכל פעם שאתם צופים בסרטונים של אנשים מבזבזים בקבוקים שלמים על ניסוי המנטוס והדיאט קולה.

9. שום משקה אחר לעולם לא יעניק לכם את תחושת הסיפוק האולטימטיבית שאתם חווים אחרי שלוק של דיאט קולה.

10. כל פעם שאתם חוזרים מהעבודה ומגלים שאין לכם דיאט קולה במקרר אתם עוברים מיני התקף חרדה, עד שאתם נזכרים שתמורת חופן מטבעות וכמה דקות מהזמן שלכם, תוכלו להשיג לכם אחת חדשה

11 חת לכמה זמן אתם מחשבים כמה כסף אתם מוציאים בשנה על דיאט קולה, מגלים שמדובר באלפי שקלים, והמחשבה היחידה שעוברת לכם בראש היא שאתם חייבים להתחיל לצמצם בהוצאות על דברים אחרים.

12 בל אז אתם נזכרים שאתם גרים בקומה שלישית בלי מעלית ולא בטוחים שאתם מסוגלים לצאת שוב מהבית ולבצע את המסע לעבר הקולה הקדושה. כמובן, אתם נשברים במהירות, כי אתם פשוט לא יכולים בלי.

13. בכל פעם שאתם לוגמים מהדיאט קולה שלכם, החברים שלכם נועצים בכם מבטים מאשימים וכבר קרה לכם יותר מפעם אחת שאנשים מסביבכם קראו לכם “הבחורה ההיא ששותה רק דיאט קולה” או “הבחור הזה שתמיד מסתובב עם פחית דיאט קולה ביד”.

14. אתם יודעים שלשלם 8-10 שקלים לבקבוק חצי ליטר של דיאט-קולה בפיצוציה או בסניף AM:PM הקרוב אליכם זה לגמרי מוגזם, אבל נשברים בכל פעם מחדש.

15. בכל פעם שמתפתחת שיחת סלון על כמה נוראי זה לשתות קולה, כל מה שאתם רוצים לעשות זה לשתות דיאט קולה. גם אם תגלו שהחבר הכי טוב שלכם מת בגלל שתיה מרובה של דיאט-קולה הדבר היחיד שיעניין אתכם זה אם הוא השאיר אחריו ירושה. של דיאט קולה.

16. הרגע הזה בו אתם מבינים שדיאט קולה הפכה לארוחת הבוקר וארוחת הערב שלכם ואתם כבר לא ממש מרגישים צורך ללעוס משהו אכיל במקביל.

17. לא שתיתם כוס מים מאז 2002 ואתם לא מתכננים לשתות אחת בעשור הקרוב.

18. כשהמלצרית במסעדה מבשרת לכם שיש רק דיאט-פפסי אתם נכנסים להתקף זעם ונמצאים רגע מלקום על הרגליים, להעיף לה סטירה ולהתחיל להחריב את המקום. כמובן, אתם מתאפקים, אומרים לה בנימוס שהיא יכולה לקחת את הפפסי שלה ולתת אותו להומלסים ומזמינים אייס-טי מבאס במקום.

19. מערכת היחסים בינכם לבין הדיאט קולה שלהם היא הרסנית, ולמרות שכולם מסביבכם יודעים את זה ואומרים לכם כל הזמן כמה רעה היא בשבילכם, אתם לא מסוגלים להיפרד ממנה.

20. בכל פעם שאתם מנסים לסגל לעצמכם אורח חיים בריא ומתחילים לאכול סלט במקום פיצה או המבורגר, אתם לא יכולים שלא לשתות דיאט קולה בצד ולתהות מה הטעם במאמצים שלכם.

21. את יודעים למפות בראש את כל מקומות הבילוי בהם מוכרים תחליפי דיאט קולה ודואגים להביא אתכם בקבוק מהבית.

22. בכל פעם שמישהו מארח אתכם ומציע לכם דיאט קולה אתם פשוט מתמוגגים מאושר ומרגישים שהוא המארח הכי טוב אי פעם.

23. כשאנשים אחרים בפאב, במועדון או בחתונה בה אתם נמצאים מזמינים וויסקי-קולה מהברמן, אתם מרגישים כאילו חיללו אתכם ופגעו בכם אישית.

24. הכאב המופלא הזה בגרון כשהגזים עוברים דרכו עושה לכם רעידות בכל הגוף וכמעט ומביא אתכם לפורקן.

25. כשיש מבצע על בקבוקים או פחיות של דיאט קולה בסופר, אתם רוכשים כמות מסחרית.

לייק לפטריה בפייסבוק