הכרנו בסמארטפון: 2 אפליקציות מגניבות שיעזרו לכם למצוא דייט

אתמול היה ט”ו באב. בלה בלה, יבה דבה דו. יש הרבה אנשים שכמוני, לא מוצאים את היום הזה מעניין או מרגש במיוחד, בין אם הם בזוגיות ובין אם מתעופפים מפרח לפרח בשדה של סחלבי פרא. סיכוי טוב שהמצאתי הרגע זן של פרח, אבל לא זו הנקודה. הנקודה היא, שהדבר היחיד שט”ו באב עשוי לעשות, זה לגרום לנו קצת לחשוב על זוגיות. אם אנחנו רוצים בכלל או לא, ולחילופין, אם טוב לנו בקיימת. לחלק מהרווקים שבינינו, ט”ו באב עלול לייצר חשק לזוגיות, גם אם ברור שזהו בסך הכל יום חגם של המשווקים והפרסומאים בשקל שמנסים לחלוב כמה שיותר כיסים תמימים. שלא לומר סחים.

אז מה תעשו עם החשק הזה לזוגיות שהותיר בכם ט”ו באב שנעלם כלעומת בא? להלן 2 הצעות, אחת מטופשת לשם השעשוע ואחת שיכולה לדעתי להיגמר אפילו בחתונה. אלטרנטיבית, כמובן. נתחיל בחומר לחתונה.

Xuntes  (זונטס) – גם משחק, גם היכרות.

איך, לעזאזל, לא שמעתי על זה כשהייתי רווקה?!?!? אם נגיד הייתי מתמכרת למשחק הזה כמו שאני מכורה היום לקנדי קראש, כנראה שכבר הייתי נשואה +3 סוכריות.

זונטס הוא משחק קז’ואל שמאפשר להכיר אנשים חדשים – דרך יריבות במשחק. היריבים הם אנשים שנמצאים בסביבה הגאוגרפית שלנו כשתוך כדי המשחק אפשר לצ’וטט איתם וללמוד עליהם עובדות מתוך פרופיל הפייסבוק שלהם.  קליק כאן להורדה.

Lynx Get Le Girl app – אפליקציית “השג את הבחורה” של לינקס

לפני שנתחיל – אני פמינסטית. אבל לפעמים יש לי הומור.

במקרה הזה, מדובר באפליקציית משחק משעשעת וקלילה המיועדת לגברים ופותחה על ידי חברת מוצרי הטיפוח Lynx. המשחק מספק לגברים אתגרים שמטרתם להצליח להתחיל עם בחורה, בכל מקום בעולם בו הם נמצאים. כמו שאומר הסלוגן: זה יותר חשוב מהדרכון שלך. הרעיון הוא כזה: אתה בונה את ליגת החברים שלך שמולם אתה משחק, בוחר את השפה והמדינה שאתה נמצא בה או של הבחורה הנאווה שאליה היית רוצה לפנות ואת המיקום בו אתם נמצאים. בנוסף, אתה יכול לבחור גם אם להדליק את ה”סייף מוד” או להרגיש אמיץ ולהשאיר אותו כבוי – מה שכנראה משפיע על קושי האתגר. האתגר אגב, הוא משפט התחלה שמתורגם לשפת האם של הבחורה ואותו עליך לומר לה. אם אמרת, קיבלת נקודה. אם לא, אתה מפסיד באתגר.

בקיצור, סוג של חממה לקריפים, ותודה ללינקס.


אלינור שריקי היא קופירייטרית ובזמנה הפנוי עושה טוויטר, אינסטגרם, מוזיקה, רדיו ובעיות. קליק לפייסבוק
אלינוריגבי

לייק לפטריה בפייסבוק