פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

התינוק המתוק הזה לא מסוגל להפסיק לצחוק בגלל פרסומת טלויזיה משעשעת

סוכנות הביטוח לרכב האמריקאית Geico Auto Insurance’s, ידועה בפרסומות המשעשעות והיצירתיות שלהן, כאשר אחת המוצלחות יותר מביניהן עלתה לאויר לפני כחמישה חודשים ומככב בה כוכב ה-NBA  לשעבר דיקמבה מוטומבו, מי שנחשב בעיני רבים לאחד משחקני ההגנה הכי טובים בהיסטוריה של המשחק, וממקום במקום ה-2 בטבלת מלך החסימות של כל הזמנים בליגה הטובה בעולם.

הפרסומת המצחיקה מציגה את מוטומבו במדי כדורסלן כשהוא חוסם אנשים בשלל סיטואציות שהקשר ביניהן לבין כדורסל מקרי בהחלט, תחת הסלוגן "אנשים שחוסכים כסף בביטוח שמחים יותר מדיקמבה מוטומבו אחרי חסימה במשחק כדורסל". הקסם של מוטומבו הוא גם באישיותו הלבבית וכמובן, המבטא האפריקאי המשעשע שלו כאשר הוא מדבר בשפה האנגלית.

כנראה שהפרסומת ההיא של Geico לא משעשעת רק אנשים בוגרים שמבינים את הקונספט שלה, אלא גם את התינוק המותק בסרטון הבא, שפשוט לא יכול להפסיק לצחוק בכל פעם שהוא צופה במוטומבו מבצע את החסימות שלו.

הסרטון המציג את התינוק בעל הצחוק המתגלגל והכובש עלה לרשת כבר לפני מספר חודשים, בסמוך לעליית הפרסומת, אך הפך ויראלי מאוד רק בימים האחרונים עם מעל 200 אלף צפיות, ועושה שוב שירות נהדר לסוכנות הביטוח שמרוויחה פרסום נוסף בחינם מבלי ששילמה עליו שקל.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...