פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הטיפולים המובילים והחדשניים ביותר להעלמת צלוליטיס

לכבוד הקיץ שהגיע, יצאנו לבדוק מה הם הטיפולים המובילים והחדשניים ביותר להעלמת צלוליטיס, אותם תאי שומן המצטברים ברקמות שמתחת לעור ומקנים לעורנו מראה לא אחיד וגבשושי.

רבים מאיתנו נוטים להתבלבל בין הצלוליט שהוא למעשה הצטברות של תאי שומן ברקמות שמתחת לעור, לבין הצלוליטיס שהיא דלקת חריפה המופיעה ברקמות החיבור התת עוריות. בשורות שלפניכם נתמקד בתופעת הצלוליט, שבניגוד לתופעת הצלוליטיס, איננה מוגדרת כבעיה רפואית אלא כבעיה אסתטית, וכן במסגרות טיפול חדשניות מעולם הרפואה האסתטית שמאפשרות העלמת וטשטוש צלוליטיס.

צלוליטיס- התפוז האנטומי של הגוף

צלוליט, המזכיר במראהו הלא אסתטי את קליפת התפוז הגבשושי, הוא למעשה מבנה אנטומי של רקמות השומן בגופנו הלכודות בתוך הנוזל הבין-תאי וסיבי הקולגן של העור. תופעת הצלוליט מתרחשת במקרים בהם זרימת הדם וניקוז הרעלים, אינם פועלים באופן תקין באזורים שונים בגופינו בהם מצויים תאי השומן, או לחילופין, במקרים בהם עקב השמנה ועלייה במשקל הגוף עולה גם כמות הנוזל הבין-תאי. בשני המקרים גם יחד, הצלוליט מוביל להצטברות שומן תת-עורית, והוא מתאפיין במראה עור גבשושי ולא אחיד. ברוב המקרים, הצלוליט מופיע על עורנו באזורי הישבן, הירכיים, הבטן התחתונה והזרועות.

צלוליט תפוז

הסיבות השונות להופעת הצלוליטיס

הגורם עיקרי להופעת הצלוליט הינו הגורם הגנטי, ומעבר אליו מייחסים להופעת הצלוליט סיבות כגון: תזונה לקויה, חוסר בפעילות ספורטיבית מתונה, בעיות רפואיות במערכת הלימפה, שינויים הורמונאליים, עלייה במשקל ועוד. מכיוון שהסיבות להופעת הצלוליט הן רבות ומגוונות, תופעת הצלוליט נפוצה גם בקרב נשים וגם בקרב גברים בכל שכבות הגיל, ובניגוד לדעה הרווחת, גם נשים רזות עלולות להיות מוטרדות מהופעת הצלוליט באזורים מסוימים בגופן. על פי נתונים שונים, קרוב ל-90% מהנשים יידרשו להתמודד עם תופעת הצלוליט בשלב כזה או אחר של חייהן, כאשר בין קבוצות הסיכון ברמה גבוהה נמצאות נשים בוגרות מעל גיל 35, נשים בעלות משקל גוף עודף לגילן ונשים לאחר תהליכי היריון ולידה.

הצילו צלוליטיס- כיצד מתמודדים?

כיום, תחום הרפואה האסתטית מעמיד לרשותכן (וגם לרשותכם) מגוון רחב של טיפולים אסתטיים שמטרתם לנהל מאבק עיקש עם תאי השומן המצטברים ברקמות שמתחת לעור. בין יתר הטיפולים היעילים להעלמת צלוליט תמצאו את טיפולי העיסוי הלימפטי אשר נועדו לשפר את זרימת הדם באזורים השונים בגוף בהם מופיע הצלוליט. טיפולים אלו מיושמים באמצעות מכשיר ייעודי המכונה LPG, והוא פועל בצורת עיסוי ויניקה של שכבות העור העליונות והשכבות התת- עוריות. פעולת המכשיר גורמת לתאי השומן להתנייד ממקומן, וכפועל יוצא מכך, נוצרת זרימת דם תקינה המאפשרת פעילות תקינה גם של מערכת הלימפה האחראית בין היתר על חילוף החומרים בגוף.

אחד החידושים הבולטים ביותר בתחומי הטיפול השונים להעלמת צלוליט הוא שילוב בין  מכשיר ה-LPG לבין גלי רדיו-וואקום בטכנולוגיית RF. טיפול זה מיושם תחילה באמצעות "חימום" האזור המיועד לטיפול באמצעות גלי הרדיו ולאחריו עיסוי האזור במסגרת טיפול עיסוי לימפתי באמצעות מכשיר ה-LPG. טיפול זה הוכח כטיפול אפקטיבי להעלמת צלוליט, והוא אף מסייע לשינוי חיובי של היקפי הגוף. טיפול זה, בדומה לטיפולים אחרים בתחומי העלמת הצלוליט, הינו טיפול המורכב מסדרת טיפולים, כאשר מספר הטיפולים הנחוץ נקבע בהתאמה אישית לכל אחת ואחת מכן.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...