פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

דגם מדליק של טי-רקס שמודפס במדפסת תלת מימדית יכול לקשט לכם את השולחן

לאחרונה, אנחנו נתקלים יותר ויותר באייטמים אודות פלאי המדפסות התלת מיימדיות והיכולות המדהימות שלהם, שיהפכו מתישהו בזמן הקרוב לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, ובעוד כמה שנים, ככל הנראה, לסטנדרט בכל בית. כבר למדנו איך ניתן להדפיס אקדח שבאמת יורה, שמענו על גבס מפלסטיק שהודפס במדפסת תלת מימדית ומהווה תחליף אלגנטי ומאוורר לגבס הקלאסי והמאוס, ועד המון סיפורים נהדרים הקשורים להדפסות תלת מימדיות.

סטודיו ספרדי לעיצוב בשם נאמיסו, יצר את 3D-REX דגם תלת מימדי מודפס של ראש של דינוזאור מסוג T-REX. וכעת מציע לגולשים לתמוך בפרויקט באמצעות קמפיין קיקסטארטר ולהיות מהראשונים שיזכו לרכוש את הדגמים המקסימים הללו, שמגיעים במכוון גדלים ובצעים, החל מטי-רקס שולחני חמוד בגודל כף יד, ועד טי-רקס מאיים שאפשר לתלות על הקיר.

3d rex 4 3d rex 5

דגמי הטי-רקס הללו, יכולים להוות אחלה קישוט לבית אם אתם בקטע עיצובי-פרה-היסטורי, ובאופן כללי מהווה מיצג מרשים ומדליק בסלון,או על השולחן. האמת, אם להיות כנה, מסיבה לא ברורה ממש יש לי חשק להניח את היד שלי על אחד כזה. עוד דוגמא לנפלאות המדפסות התלת מימדיות. הסרטון המצורף כאן מסביר כיצד נסנה הדגם הזה.3d rex 3 3d rex 2
באמצעות mashable

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...