קמפיין לא קל לעיכול: חנות לזומבים המוכרת איברי אדם

משחק המחשב Resident Evil הוא אחד ממשחקי הזומבים הטובים והמפורסמים בעולם. המשחק זכה כבר לגרסה הוליוודית משלו (2 סרטים עם השחקנית מילה ג’ובוביץ’) ושישה משחקי המשך. לרגל יציאת הכותר האחרון של המשחק, Resident Evil 6, יצאה חברת capcom, החברה שמייצרת את המשחק ביחד עם משרד הפרסום הלונדוני שלה, בקמפיין מאד, אבל מאד, לא בנאלי.

הרעיון מאחורי הקמפיין, הוא שעכשיו, כשהזומבים חוזרים בפעם השישית, כל כלי הנשק שלנו כבר לא יעילים נגדם, מקומות המסתור שלנו כבר התגלו וכעת, כפי שזה נראה, זה עומד להיות הסוף ולא נותרה תקווה יותר.

את הקמפיין השיקו באמצעות סרט ובפעילות משלימה שהיא על סף הפרובוקציה האמיתית. זומבים, כולם יודעים, אוכלים בשר אדם. אז לכבוד בואם, פתחו בלונדון חנות שמוכרת בשר אדם ללקוחות החדשים והרעבים שעומדים לפקוד את העיר בה מתרחשת עלילת המשחק.

משרד הפרסום פנה אל אומנית שמתמחה בפיסול בבשר (כן, יש דבר כזה) והיא יצרה חנות מבשר אמיתי (לא יודע של איזו חיה, הדיווחים מספרים על בשר חזיר, אבל זה בטוח לא בשר אדם אמיתי) ופיסלה אותו בצורת איברי בני אדם. צעד אחד יותר מדי? מהלך גאוני זוכה פרסים? לא יודע…מעורר שיחה ובאזז בקרב קהל היעד של המשחק? – בוודאות כן. החנות אגב, באמת נפתחה לביקור הקהל אי שם בספטמבר ונסגרה מאוחר יותר.

צפו בסרטון, ומייד אחריו שאר התמונות, שהן כאמור, לא קלות לצפייה. אם אתם בעלי קיבה רגישה, אנו לא ממליצים לגלול את העמוד מתחת לסרטון. ראו הוזהרתם.

פורסם במקור בבלוג cherry picking

עמית סטולר, סמנכ"ל הקריאייטיב במשרד הפרסום יהושע/TBWA|
קליק לבלוג של עמית
עמית סטולר
Latest posts by עמית סטולר (see all)

לייק לפטריה בפייסבוק