פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

על הבוקר: הגול הנדיר של זלאטאן איברהימוביץ (וידאו)

שלשום, יום רביעי בערב, נערכו ברחבי אירופה והעולם סדרה של משחקי הכנה, או בשמם הפחות רשמי "משחקי ידידות", לקראת המשך טורניר המוקדמות שיקבע אילו נבחרות יעפילו למונדיאל 2012 בריו, אירוע הכדורגל הגדול והפופולארי בעולם.

אחד המשחקים הבולטים והמסקרנים של הערב היה משחק בו ארחה נבחרת שבדיה את נבחרת אנגליה. רק לפני מספר שבועות חזרה נבחרת שבדיה מפיגור 4-0 מול גרמניה, כשהשוותה ל 4-4 תוך רבע ושעה, וגם אתמול סיפקה נבחרת הצהוב כחול את אחד המשחקים שיזכרו לדורי דורות, בעיקר בגלל הצגה ש איש אחד, החלוץ הטוב בעולם כיום, זלאטן איברהימוביץ'.

איברהימוביץ' כבש את כל ארבעת השערים של נבחרת שבדיה בניצחון 4-2 על האנגלים, אולם האירוע שיזכר לנצח הוא השער הרביעי שלו, אותו כבש במספרת מדהימה ממרחק של כשלושים מטרים.

עוד בפטריה: הדאנק הארוך בהיסטוריה (וידאו)

המדובר ללא ספק באחד השערים הכי מדהימים בהיסטוריה של המשחק, ובתור חובב כדורגל מושבע אני יכול להעיד כי לא זכור לי שער מטורף כזה. גפ סטיבן ג'רארד, קשר נבחרת אנגליה ואחד השחקנים הגדולים בעולם לא התאפק ואמר "אני משחק כדורגל הרבה זמן, וזה השער הכי גדול שראיתי".

אמנם מדובר במשחק ידידות בלבד אשר אינו קובע שום דבר, אך בעולם כולו מדברים על השער המדהים, וכמו שנכתב באתר ספורט5, הביצוע הוירטואוזי הזה של זלאטן ראוי לקבל מקום של כבוד ברשימת השערים הענקיים, הנדירים וללא ספק המלהיבים בכל הזמנים. צפו בסרטון ושפטו בעצמכם. אנחנו עדין בהלם.


ובהילוך איטי עם קלוז-אפ

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...