פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הפרסומת המפתיעה הזו תשאיר אתכם ללא מילים

במבט ראשון, נראה כאילו הילד הזה ישן ברוגע על מושב הבטיחות שלו במכונית של הוריו. אלא שתוך שניות ספורות מתחילתה של הפרסומת המזעזעת הזו של אגף הזהירות בדרכים במשרד התחבורה ביוטה, מגלים הצופים כי מדובר בתמונת מצב שונה לחלוטין, שתשאיר אתכם המומים לכמה רגעים.

סרטון הפרסומת הזה, המציג ילד מת בתוך רכב לאחר תאונת דרכים, הוא בהחלט סרטון מזעזע, ושודר אמש במהלך משחק הסופרבול במשבצת הפרסומות המקומיות, אותן בוחר כל מחוז לשדר במהלך המשחק. בסרטון, מסבירה הקריינית כי הילד הזה מת לא כתוצאה מהתאונה עצמה, אלא רק בגלל שהוריו לא היו חוגרים במושבים הקדמיים ועפו למושב האחורי ברגע ההתנגשות. כמובן, הפרסומת מנסה להעביר את המסר המוכר – חובה לחגור, מלפנים וגם מאחור.


לא בטוח שהפרסומת הזו תצליח באמת לשנות משהו בהרגלים של הצופים, אבל אין ספק שמדובר בפרסומת מאוד לא שגרתית בנוף פרסומות הסופרבול, שודאי תפסה המון צופים לא מוכנים ומאוד מאוד מופתעים, ואולי דווקא גורם ההפתעה הוא שהפך אותה ליעילה יותר. בכל זאת, לא כל יום נתקלים בתמונה של ילד מת בהפסקת הפרסומות, בזמן צפיית שיא. מה אתם חושבים? דרך לגיטימית להעביר את המסר או הגזמה פראית?

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...