פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בר רפאלי וציון ברוך מגשימים לתקשורת פנטזיה בפרסומת חדשה

אם יש ענין אחד בו התקשורת הצהובה המקומית, ולא רק היא, אוהבת להתעסק בו בשקיקה, אפילו יותר מהעיסוק הבלתי פוסק במעללי וציוצי בר רפאלי, זו מערכת היחסים האפלטונית ומלאת המתח המיני כביכול, בינה לבין חברה הטוב ציון ברוך. במשך שנים עוקבים כתבי הרכילות אחר הזוגיות המסתורית בין השניים, מתים לשים את ידם על איזו תמונה פורצת גבולות, או סקופ גרנדיוזי על איזושהי התקדמות או רומן בין השניים. לצערם הרב, רפאלי וברוך נותרו ידידים טובים, ודואגים לספק פיקנטריה מסוג אחר. לאחרונה, נדם סופית חלומה הרטוב של תקשורת הבידור והפנאי כשציון ברוך נצמד ליוצאת האח הגדול יאנה יוסף.

עוד בפטריה:
>> 15 מודעות פרסום יצירתיות בנושא יוגה

אתמול, הושקה פרסומת חדשה למותג משקפי השמש Carolina Lemke Berlin, פרסומת נהדרת, מתוחכמת ובעיקר, משחקת וכאילו לועגת, לאותו עיסוק בלתי פוסק בסודות מערכת היחסים בין ברוך לרפאלי. מי שיצרו את הפרסומת הזו הם החברים במשרד הפרסום Y&R ישראל ואין ספק שגם מבחינה ויזואלית וגם מבחינת הקריאייטיב עצמו המתכתב עם הפנטזיות הגדולות של חובבי תעשיית הבידור, מדובר באחת הפרסומות הישראליות היותר מוצלחות שראינו השנה.

בר רפאלי

הפרסומת מציגה את רפאלי וברוך כשהם מגיעים בג'יפ מפואר לנקודה כלשהי באמצע המדבר. עיניה של רפאלי קשורות וברוך מוביל אותה לספה בודדת אשר מונחת בשומקום ופונה אל עבר השמים הכחולים. השניים מצויידים במשקפי שמש ומביטים מעלה, כשלפתע חולף מטוס קל שמתחיל לרסס כתובת באויר, כשאט אט נחשפות המילים I Love You. רפאלי הנלהבת מזנקת על ציון ברוך ומנשקת אותו בחושניות, רק כדי לגלות שלא קראה את המשפט עד הסוף.

הפרסומת עשויה היטב, מלאת תשוקה, ומכניסה את הצופה לאוירה המדברית העטופה בשמש חמימה ובשקט רועש. רפאלי וברוך מצטלמים נהדר יחד, ויוצרי הפרסומת מעניקים לצופה רגע של נחת עם קטרזיס בדמות הנשיקה החושנית. בנוסף, הסיום של הפרסומת אמנם מעט צפוי אבל בהחלט משעשע, ויש בו גם מעין אמירה שרפאלי וברוך היו כל כך רוצים להגיד אותה בעצמה, אם לא היו סולדים כל כך מהתקשורת הצהובה הישראלית: בחיאת רבאק, שחררו אותנו, זה לא עניינכם".

השימוש במשקפי השמש בפרסומת הוא בדיוק במינון הנכון, ובהחלט לא מדובר בפרסומת שגרתית למשקפי שמש, במיוחד כשבהפסקות פרסומות אחרות אנחנו זוכים לקבל ספוטים קצרים ומעצבנים של אופטיקנה. צוות הפטריה צפה והחליט: ציון חמש פטריות.

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...