פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מה אומר אורך האצבעות שלכם על האישיות שלכם?

האם ידעתם שאורכי האצבעות שלכם משפיעים על האישיות שלכם? טוב, אולי מדובר בקביעה חד משמעית מדי, ויש שיגידו אפילו מטופשת משהו, אבל לאורך השנים פורסמו עשרות מחקרים אמיתיים ורציניים לגמרי המקשרים את אורכי האצבעות לתכונות אופי מסוימות, כאשר הדגש הוא על היחס בין האצבע המורה לאצבע הטבעת (קמיצה).

לאיזו קבוצה אתם משתייכים? הביטו בתמונה הבאה, בחרו את כף היד הדומה לזו שלכם ובדקו האם התכונות המיוחסות אליה מתאימות לאישיות שלכם.

קבוצה A: אנשים בעלי קמיצה (אצבע הטבעת) ארוכה יותר מהאצבע המורה

אנשים עם אצבע-טבעת שארוכה יותר מאצבע המורה שלהם הם לרוב אנשים שנראים טוב, בעלי הופעה חיצונית מרשימה ויש להם צ’ארם שאנשים אחרים מתקשים לעמוד בפניו. בנוסף, הם נחשבים ליותר אגרסיביים ונחרצים בדעתם, ולא נלחצים לקחת סיכונים. ספר שפורסם בשנת 2002 טוען כי גברים שמשתייכים לקטגוריה הזאת הם הרבה יותר פוריים.

אנשים שהאצבע המורה שלהם קצרה יותר נוטים לעסוק במקצועות אנאליטיים כמו הנדסה, מחשבים וכדומה. הם יעדיפו לשחק שח-מט במקום שש-בש, כנראה ימלאו תפקידים חשובים בצבא, והם אוהבים לפתור חידות ותשבצי היגיון. בנוסף, אם אתם משתייכים לקבוצה הזאת ודאי תשמחו לשמוע שמדענים גילו כי אנשים עם אצבע מורה קצרה יותר מרוויחים יותר כסף מכל השאר.

פרט פיקנטי מעניין נוסף: מחקר שנערך באוניברסיטת קליפורניה מצא קשר בין נשים בעלות אצבע מורה קצרה יותר מאצבע הטבעת לבין נטיות הומוסקסואליות. מחקר אחר קבע כי נשים בקטגוריה הזאת נוהגות טוב יותר מנשים בעלות אצבעות שוות או אצבע מורה ארוכה יותר. בנוסף, לאנשים בקבוצה הזאת יש נטייה להימשך יותר לספורט, והם לרוב טובים יותר בריצות ארוכות.

קבוצה B: אנשים בעלי קמיצה (אצבע הטבעת) קצרה יותר מהאצבע המורה

אנשים עם אצבע-טבעת קצרה יותר מהאצבע המורה הם בעלי ביטחון עצמי גבוה במיוחד, הם בטוחים בעצמם, יהירים ולעיתים אפילו שחצנים יתר על המידה. אנשי הקמיצה הקצרה אוהבים לבלות זמן לבד במחיצת עצמם ולא אוהבים שמפריעים להם ומטרידים אותם בזמן הפנוי שלהם. הם לא אלה שיעשו את הצעד הראשון או ייקחו יוזמה בכל הנוגע למערכות יחסים, אבל הם מאוד מעריכים ואוהבים לקבל תשומת לב שמופנית אליהם מהסביבה.

פרט פיקנטי מעניין נוסף: על פי מחקרים שנערכו באוניברסיטת נוטינגהאם, לאנשים בעלי אצבע-טבעת קצרה יותר יש סיכוי נמוך יותר לחלות בדלקת מפרקים. למרות החדשות המרגשות הללו, ודאי תתבאסו לשמוע שאנשים בעלי קמיצה קצרה הם בסיכון גבוה יותר להתקפי לב.

ואם אתם גברים ואתם משתייכים לקבוצה הזו, הנה עוד בשורה פחות משמחת: מחקר שנערך בדרום קוריאה ופורסם במגזין Asian Journal of Andrology, בדק 144 גברים וקבע כי אלה בעלי אצבע מורה ארוכה יותר הם לרוב בעלי דינג-דונג קטן יותר.

קבוצה C: קמיצה ואצבע מורה בגודל שווה

אנשים שאצלם חל שוויון מוחלט בין אורכי אצבע הטבעת והאצבע המורה הם אנשים שאוהבים שלום ואהבה, לא אוהבים לקחת עמדה, וחשים מאוד לא בנוח כשהם מוצאים את עצמם בתוך קונפליקט. מדובר באנשים מסודרים ומאורגנים ששואפים להסתדר עם כולם ואוהבים למצוא חן בעיני הסביבה שלהם. אנשים בעלי אצבעות שוות נוטים להיות נאמנים במערכות יחסים, ולרוב מאופיינים ברכות, עדינות ואכפתיות גדולה כלפי בני הזוג שלהם וכלפי הסביבה שלהם. לרוב, מי שמשתייך לקבוצה הזאת הן נשים, אך ישנם גם גברים בעלי אורכים זהים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...