פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזו מצלמת את עצמה מבצעת תרגילי יוגה בלי בגדים בסדרת תמונות מופלאה

לאפליקציית שיתוף התמונות אינסטגרם, כידוע, יש מדיניות מאוד קשוחה בכל הנוגע לפרסום תמונות חושפניות של הגוף הנשי. ריהאנה, מיילי סיירוס, קנדל ג’נר ונשים רבים אחרות, מפורסמות או אלמוניות, כבר צפו בתמונות שלהן מוסרות מאינסטגרם בגלל איברים לא מוצנעים שהופיעו בהן, החל מפטמה סוררת, ועד ישבן חשוף. הגישה השמרנית הזו של אינסטגרם הובילה ללא מעט ביקורות מצד נשים, אך לא ממש השפיעה על מדיניות הרשת החברתית.

אולם, בחורה אחת, המכנה את עצמה “נערת היוגה העירומה”, הצליחה למצוא פרצה דרך התקנות הנוקשות של אינסטגרם, ומפרסמת בחודשים האחרונים פורטרטים נפלאים ויפהפיים שלה בזמן שהיא מבצעת תרגילי יוגה, כשלגופה לא תמצאו אפילו פריט לבוש אחד. את החלקים המוצנעים יותר בגוף שלה היא מסתירה באמצעות רקע לבן ומשחקי אור וצל שמעניקים לתמונות מראה אומנותי ומהפנט.

נערת היוגה בת ה-25, דוגמנית לשעבר וצלמת במקצועה שהחליטה לשמור על אלמוניותה, הספיקה לצבור מעל 80 אלף עוקבים בפרופיל האינסטגרם שלה, בזכות תמונות השחור-לבן שלה המתעדות אותה מתמתחת, מתקפלת ומבצעת תנועות בלתי אפשריות שדורשות גמישות רבה ושנים של אימוני יוגה קפדניים.

למרות שהגוף המושלם שלה יכול להיות מושא קנאה עבור נשים רבות שצופות בתמונות, נערת היוגה מדגישה שמטרת התמונות שהיא מפרסמת היא דווקא להעצים את הגוף הנשי ולגרום לנשים באשר הן לחיות בשלווה עם הגוף שלהן ולקבל אותו כמו שהוא. על הדרך, היא כמובן ממליצה על יוגה ככלי מצוין לחיטוב לאלה המעוניינות בכך.

כצפוי, למרות ההקפדה הרבה שלה להסתיר את חלקי הגוף המוצנעים שלה בתמונות שהיא מצלמת, גם היא זכתה להכיר מקרוב את נחת זרועה של אינסטגרם לאחר ש-3 תמונות מתוך האלבום שלה הוסרו רק בגלל צלליות של הפטמות שלה. למרות זאת, נערת היוגה לגמרי זורמת עם מדיניות אינסטגרם. “זה לגמרי בסדר שישנם גבולות” היא אומרת ומוסיפה עם קריצה: “להבא אדאג להעלים בפוטושופ כל זכר לפטמה. לא כל כך ריאליסטי, אבל אני תמיד דואגת להיצמד לחוקים”.

 

“רציתי לגרום לתמונות להיראות פשוטות ומינימליסטיות וחשבתי שצבעי שחור ולבן יעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר” מספרת נערת היוגה על הסיבה מדוע כל התמונות אינן צבעוניות. “זה הרבה יותר קל להסתיר חלקים אינטימיים בגוף עם צל. בחיים האמיתיים אנחנו רואים הכל בצבע, ועל ידי יצירת תמונות בשחור לבן, הגוף החשוף הוא הרבה פחות אגרסיבי ויותר אמנותי”.

 

אגב, אם אתם תוהים איך מצליחה נערת היוגה גם לצלם את התמונות וגם לככב בהן, יש לכך תשובה פשוטה. היא מעצבת את הפריים, מכוונת את המצלמה, והחבר של הוא זה שלוחץ על הקליק. לפעמים זה מצליח בטייק הראשון, ולפעמים נדרשים עשרות צילומים כדי להגיע לתוצאה המושלמת.

כפי שתוכלו לראות, יש לא מעט תמונות מדהימות באלבום, אבל התמונה האהובה על נערת היוגה היא זו שמופיעה בתמונת הפרופיל שלה, תמונת השתי וערב היפהפייה הבאה.

 

 

 

 

 

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...