הפרסומת התורכית המעולה הזאת היא הדבר הכי כיפי שתראו היום

הפרסומת התורכית הנהדרת הזאת, היא ללא ספק אחת הפרסומות היותר כיפיות מקסימות שיצא לנו לראות לאחרונה, וסביר להניח שהיא תגרום לכם לחייך חיוך דבילי במשך 4 דקות, גם אם אתם ממש כמונו, לא לגמרי מבינים מה בדיוק מתרחש בה.

למרות שכמעט אין זכר לכך, מדובר בפרסומת לגלידה, שהיא בעצם קליפ מוזיקה, כשברקע מתנגן שיר פופ תורכי מגניב וממכר ביותר של כוכב הפופ התורכי יאלין, שגם מופיע מספר פעמים בוידאו. הסרטון מציג בחור שנוסע להנאתו באוטובוס, כשלפתע עיניו פוגשות את עיניה של כוכבת הפרסומת, בחורה תורכית יפהפיה שבדיוק מתיישבת במושב מולו, לאחר שגבר אחר (הזמר התורכי) מפנה לה את מקומו. כמובן, הבחור נדלק עליה וגם היא עליו, וכאשר היא יורדת בתחנה שלה, דרכיהם נפרדות.

במשך כל הסרטון מנסה הבחור המאוכזב לאתר את הבחורה באמצעות הרשתות החברתיות, כשגם היא מסתבר, עושה בדיוק את אותו הדבר. בסוף הקליפ, הבחורה מצליחה לאתר את הבחור, הם נפגשים ביחד עם כל החברים שלהם, מאכילים אחד את השני בגלידת קורנטו ולסיום, כמיטב המסורת, מתנשקים בלהט. הידד!

אז מה כל כך מגניב בעוד סיפור אהבה שמאלצי? ה-כ-ל. המוזיקה, האנשים היפים, אוירת הקיץ הקסומה, הנופים המהממים, תחושת האהבה הראשונה באויר, והעובדה שאנחנו לא מבינים מילה בתורכית ועדין לא יכולים להוריד את העיניים מהסרטון. גם הופעת האורח המטופשת של הזמר עצמו במהלך הסרטון, על תקן “המלאך המשדך” או משהו כזה, לא פוגמת ביופי של הקליפ שלא לוקח את עצמו ברצינות רבה מידי ומשדר רוח נעורים קלילה ופשוט מעלה את מצב הרוח. נפלא!

פרסומת תורקית 3

לייק לפטריה בפייסבוק