פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הישראלית הזאת משתמשת במאכלים ובחפצים יומיומיים כדי להשלים את האיורים המבריקים שלה

את הבגדים שאנחנו לובשים מכינים ממגוון רחב של חומרים שאת כולם אפשר לכנות בשם הכללי “בדים” או “טקסטיל”. באיורים וסקיצות של בגדים, אפשר להתפרע ולהשתמש בכל חומר שרק רוצים: תותים, חול, ספגטי ואפילו קונדומים. ככה זה כשהמגבלה היחידה היא הדמיון.

אם אתם חושבים לעצמכם “רגע, על מה הם מדברים? אין דבר כזה שמלה מתותים ובטח שלא מקונדומים”, אז זה זמן טוב להכיר את יעלי סגל-ברנתן, מאיירת ומעצבת ישראלית שמתפרעת ויוצרת איורי אופנה ודיוקנים יחודיים על ידי שימוש במגוון רחב של חומרים.

יעלי רק בת 24 והיא מתגוררת בחולון. בשיחה עם הפטריה היא מספרת שהיא תמיד עסקה בציור ושבשנה האחרונה זה נהיה יותר אינטנסיבי. ואיך בדיוק היא הגיע לעשות את האיורים המדליקים האלה? “עם הכיוון הזה התחלתי ממש לפני כמה שבועות. אני שואבת השראה בעיקר מיצירות שאני רואה ברשת ובאינסטגרם. ממש נדלקתי על הרעיון הזה שאפשר לצייר לא רק עם עפרונות וצבעים, זה נתן לי פרספקטיבה אחרת, היום אני מסתכלת על כל חומר – וחושבת איך אפשר להפוך אותו ליצירת אמנות”.

למרות שהיא עוסקת בסוג הזה של יצירה תקופה די קצרה, יעלי כבר פרסמה בדף הפייסבוק שלה ובפרופיל האינסטגרם שלה עשרות ציורים. בקרוב היא גם תציג חלק מהעבודות בגלריה בעין הוד. ללא ספק הרבה הישגים מרשימים בתקופה קצרה. ועכשיו תורכם ליהנות מהאיורים המדליקים האלה.

 

 

 

 

 

 

 

 

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...