פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה מבצע מהלכי סיום מפורסמים של כוכבי WWE על החברה שלו

בתור חובב WWE  (או WWF אם אתם עדין חיים בניינטיז) מושבע וכמי שמתחזק מערכת יחסים בריאה במשך קרוב לעשור, אני יכול לומר בוודאות שאחד הדברים שהכי מפריעים לי בחיי הזוגיות ובקשר שלנו הוא העובדה שבת הזוג שלי לעולם לא מאפשרת לי להתאמן ולבצע עליה את מגוון התרגילים המגניבים שמבצעים כוכבי ה-WWE בזירה. אז נכון, לטענה “לא ממש בא לי לשבור את המפרקת בשלב הזה של החיים שלי” של זוגתי יש אחיזה במציאות, אך בכל זאת, מה עם קצת סולידריות?

ג’ו וולר, צעיר בריטי מצחיק במיוחד, החליט להעמיד פנים לרגע שהוא מתאבק WWE והצליח לגייס את החברה המקסימה שלו לשמש עבורו כיריב ולאפשר לו להגשים את הפנטזיה שלו ולבצע את מהלכי הסיום המפורסמים של כמה מהמתאבקים הכי פופולריים בעולם ההיאבקות הבידורית.

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

כמו בכל יריבות מוצלחת ב-WWE גם כאן יש עלילה מאחורי הקרב כשבתחילת הסרטון מסביר וולר כי הוא אוהב חולצות כחולות (אוהד של צ’לסי) והחברה שלו לא, ולכן הוא חייב “לטפל” בה. הוא יוצא לחצר שם ממתינה עבורו ברכה ומקפצה, ממנה הוא משליך את חברתו למים בשלל מהלכים שכל אוהד WWE מכיר: צ’וק סלאם וטומבסטון של האנדרטייקר, FU המפורסם ג’ון סינה, הבאטיסטה בומב המפלצתי של דייב באטיסטה וכמובן, התרגיל הכי טוב אי פעם, ה-RKO המפורסם של רנדי אורטון. כמובן, כדי להפוך את העניין לאותנטי, מתווספים גם קולות שדרי ה-WWE ברקע המתארים את המהלכים המצחיקים.

גם אם אתם לא חובבי היאבקות ולא צפיתם בקרב אחד של WWE מימיכם, אי אפשר שלא לצחוק מהסרטון הזה, וכמובן, אי אפשר שלא להעריץ את הבחורה היפהפייה שהסכימה לזרום עם העניין ולשדרג את היום של מיליוני צופי יוטיוב בעולם. פשוט ענק.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...