פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

טסים לחו”ל? לא תאמינו כמה קל לפרוץ את המזוודה הנעולה שלכם

אחד הדברים שהכי מטרידים אותנו כשאנחנו טסים לחו”ל, אם מתעלמים לרגע מהאפשרות הבלתי סבירה שהמטוס יתרסק, הוא הדאגה המוגזמת למזוודות שלנו. הרגע בו המזוודה שלה מציצה לפתע ממסוע המזוודות לאחר הנחיתה ומגיעה אליך בריאה ושלמה, הוא בעצם הרגע בו הטיול מתחיל, ואין יותר דאגות.

כמובן, כמי שרוצים להגן ככל הניתן על החפצים שלנו, אנחנו נוהגים להצטייד במנעול איכותי (נניח) ולנעול את צמד הזיפרים של המזוודה כדי שאף אחת מהידיים שיגעו בה בדרך בתהליך השילוח לא יוכלו לפתוח אותה ולגנוב דברי ערך. מרוצים וטובי לבב אנו מביטים על המזוודה הנעולה, ומרגישים בטוחים לשלוח אותה לדרכה. אולם, כפי שתגלו בסרטון הבא, אולי כדאי למצוא דרכים אחרות לאבטח את החפצים שלכם, שכן מערכת ההגנה המתוחכמת שיצרתם עבור המזוודה שלכם יעילה בערך כמו לנסות להרוג יתוש עם אקדח סיכות.


כפי שתראו, הקלות בה כל אחד יכול לפרוץ את המזוודה שלכם, מבלי לגעת כלל במנעול, לקחת מה שהוא רוצה ממנה, ולהחזיר אותה תוך שניות בדיוק למצב הפיסי והנעול בו היתה מלכתחילה, היא מפתיעה ומעוררת דאגה, כשכל מה שצריך ה”פורץ” הוא בסה”כ עט. כן כן, עט.

הסרטון הזה, שפורסם כבר לפני כשנה אך הפך להיות ויראלי בימים האחרונים, זכה למליון צפיות בזמן הזה, והוא בהחלט משאיר מקום למחשבה והסקת מסקנות לקראת הנסיעה הבאה שלכם, כולל כמה דוגמאות למזוודות קצת יותר יעילות ובטוחות. שלא תגידו שלא הזהרנו אתכם.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...