פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

20 הממתקים והחטיפים שהכי מבאס לגלות במשלוח המנות שלכם

על פניו, החלפת משלוחי מנות היא אחד המנהגים הכי מגניבים וכיפים שיש לחג פורים להציע לנו, אלא שבפועל, עוד משחר הימים, למנהג הזה יש פוטנציאל הרסני שגרם לכל אחד מאיתנו למצוא את עצמו מבואס עד עמקי נשמתו לפחות פעם אחת בחייו, אכזבה שמלווה אותנו דרך קבע החל מימי הגן ובית הספר היסודי, ועד לבגרות.

הסיפור הוא סיפור מוכר. ישבתם שעות, קניתם את מיטב הממתקים, ארזתם אותם יפה עם נייר צלופן וסרט לקישוט, ובזבזתם את מיטב השקלים שלכם כדי לגרום למי שיקבל את משלוח המנות שלכם להיות מבסוט עד השמיים. ואז, כפי שנהוג ברוב המקומות, נערכת אותה הגרלה אכזרית שמסתיימת לרוב עם התוצאה הידועה מראש: בתמורה למשלוח המנות המושקע שלכם, זכיתם לקבל בחזרה את משלוח המנות הכי רקוב אי פעם.

לצערנו, מדינת ישראל עדין לא קידמה חקיקה שתהפוך משלוחי מנות גרועים לעבירה פלילית, כך שרבים מאיתנו יאלצו להמשיך לבלוע את הרוק, תרתי משמע, במקום ליהנות מממתקים טעימים. עד שזה יקרה, וכדי לדעת שלפחות מהצד שלכם יצאתם בסדר, הנה רשימה קצרה של ממתקים וחטיפים שאסור לכם בשום פנים ואופן לכלול במשלוח המנות שלכם אם אתם מגדירים את עצמכם אנשים הומניטריים. ראו הוזהרתם.

עוד בפטריה

30 תחפושות מקוריות ומצחיקות שאתם יכולים להכין בעצמכם בלי להוציא הרבה כסף

תחפושות לפורים: 44 רעיונות יצירתיים ומגניבים לתחפושות לזוגות

חטיפים בתפזורת

לקבל חטיפים שונים באריזות המקוריות שלהם זה לגמרי סבבה, אבל לזרוק כמה חתיכות במבה, בייגלה, ביסלי ותפוצ'יפס לתוך משלוח המנות זה פשוט פשע, גם אם הגדלתם ראש והכנסתם אותן לתוך שקית סנדביץ'.

משלוח מנות 1

אוזני המן בטעם פרג

אם זה נראה כמו שוקולד, מריח כמו שוקולד, אבל מגיע בצורת גרגירים ועם טעם של תרופה, זה כנראה פרג, והוראות הבטיחות הרשמיות של שירותי ההצלה קובעות כי עליכם להתרחק בזהירות מהמקום ולהזמין לוכד פרג מורשה שיפטר מהפסולת הרעילה הזאת.

משלוח מנות 2

פירות

אם מאכל מסוים הוא מתוק, זה לא אומר שהוא קביל במשלוח המנות. תפוח ובננה הם לא ממתקים והם פשוט מעכירים את האווירה.

פירות משלוח מנות

חטיף אנרגיה

את חטיפי האנרגיה והבריאות המגעילים שלכם תשמרו לעצמכם. אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו מנשנש גרנולה מתוך משלוח המנות שלו. ולא, גם חטיפי אנרגיה בטעם שוקולד או דבש ממש לא תופסים.

משלוח מנות 3

במבה לולו

החלטתם לשים במבה במשלוח המנות? נהדר, אבל חשוב לזכור: יש רק 3 סוגי במבה רלוונטים שלא יוציאו אתכם קמצנים עלובים: במבה אסם, במבה פרפר ושוש. על השניים האחרונים עוד אפשר להתווכח אבל אם הכנסתם לחגיגה במבה לולו או אחד מהחיקויים העלובים האחרים שמשאירים טעם של מוות בפה, תחסכו לכולנו את החוויה, ולעצמכם את החצי שקל שבזבזתם.

משלוח מנות 4

וופלים מצופים

וופלים מצופים סוג ג' הם ללא ספק השלב האבולוציוני הכי פחות מפותח של חטיפי השוקולד. לא משנה אם קוראים להם "טוב טעם", "בינגו", "Sweet", "כרמית", "מן" או כל וריאציה אחרת, הם לא מכבדים אתכם ולא את משלוח המנות שלכם. מתעקשים לשים מצופה? לכו על לואקר.

משלוח מנות 5

בורקס

אלא אם אתם מחליפים משלוח מנות בזמן שאתם יושבים שבעה, אין שום סיבה לדחוף בורקס לתוך משלוח מנות. זה לא קשור, זה מלא בפירורים וזה אף פעם לא טרי.

משלוח מנות 7
המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...