מעולה: הרגעים הגרועים ביותר בהם נגמרת לנו הסוללה

ראיתם פעם סוללה רודפת אחרי בן אדם? כנראה שלא. ומה עם אדם הרודף אחרי סוללה? טוב, את זה בטוח ראיתם. את הדור הנוכחי בו אנחנו חיים, אפשר בקלות לכנות “דור המטענים”. הסמארטפונים שלנו אולי חכמים ויעילים והולכים ומתפתחים מדגם לדגם, אך אלמנט אחד תמיד נשאר בעייתי: חיי הסוללה הקצרים.

ב-LG ישראל, השיקו לפני כיומיים פרסומת עולמית חדשה ומעולה, המקדמת את מכשיר הדגל של ענקית הטכנולוגיה, LG G2. הסמארטפון החדש של LG מתהדר במפרט איכותי למדי, אך הבשורה הגדולה בו, לפחות על פי הבטחות החברה, היא חיי הסוללה הארוכים, שאמורים לאפשר למשתמש להינות מהמכשיר הנייד שלהם לפרק זמן ארוך הרבה יותר מזה של המתחרים, ובכל להפסיק את המרדף התמידי של המשתמשים אחרי המטען המושיע.

הפרסומת המעולה של LG לועגת לסמארטפונים המתחרים בכך שמדגימה מגוון סיטואציות מצחיקות, ביזאריות והזויות בהן הסמארטפון שלנו שווק חיים בדיוק ברגע הלא נכון, בו אנחנו צריכים אותו יותר מכל.

תודה לליאם רז ששלחה.


אמנם הפרסומת זכתה עד כה לקצת מעל 50 אלף צפיות בלבד, אך יש לה פוטנציאל ויראלי גדול, והייתי מהמר על כך שבקרוב היא תרשום מספרים גבוהים ויפים יותר. היא עשויה היטב, מצחיקה, ובעיקר, כל בעל סמארטפון יכול להתחבר אליה ולהיזכר בסיטואציה הפרטית שלו בה היה חייב את הנייד , אך זה בגד בו והלך לישון.

LG G2 כולל מסך של 5.2 אינץ’, מצלמה קדמית ואחורית של 13 מגה פיקסל, מעבד חזק ואפילו חידוש מרענן: כפתורי שליטה בווליום וכפתור מסך הבית הממוקמים בגב המכשיר, לשימוש נוח ויעיל יותר.

פרסומת LG 2

לייק לפטריה בפייסבוק