פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הפרסומת הבלתי נראית הראשונה בהיסטוריה

 פרסומות, נמצאות היום בכל מקום. על שלטים, בעיתונים, באינטרנט, בטלוויזיה, ואופן כללי לאן שלא נביט, נראה פרסומת. כעת מסתבר שגם אם נביט לכיוון מסויים ולא נראה דבר, קיים סיכוי שגם שם מתחבאת פרסומת. מה זאת אומרת? הדאודורנט Lynx מציג את הקמפיין הבלתי נראה הראשון מסוגו.

לקראת ההשקה של דאודורנט Lynx בגרסתו הראשונה אי פעם לנשים, השיקו בחברה קמפיין מיוחד. באחד הבניינים בסידני אוסטרליה, באזור תיירותי מוכר בו מסתובבים מאות אנשים בכל רגע, הותקנו מסכים LCD מיוחדים במקום חלונות הבית הפונים לרחוב, כך שלא ניתן היה להבחין כי אלו לא חלונות רגילים. במקביל, נתלו ברחוב מודעות טיזר לקראת הפעילות, וחולקו משקפי שמש מיוחדים באזור המבנה. הפעילות התרחשה בלילה כך שמבחוץ המבנה נראה היה כמו בית רגיל, כשאור לבן פורץ מהחלונות.

אולם, כששמו האנשים את משקפי השמש המיוחדים על עיניהם והסתכלו על אותו מבנה, הם גילו להפתעתם שניתן לראות דרך החלונות. בכמה מהחלונות נראה זוג מתנשק בלהט, כמובן בגלל הדאודורנט שכל אחד מהם שם ואי אפשר לעמוד בפיתוי שלו, בחלון אחר נגלה מעין חדר מוצף במים ובו שוחים דגים ובעוד חלון נראתה שימפנזה מוזרה. מידי פעם הופיעו פרסומות לדאודורנט ומיותר לומר כי ההתלהבות בקרב עוברי האוחר ברחוב היתה גדולה.

טוב מראה עיניים מזיוני שכל, לכן פשוט צפו בסרטון וספרו לנו בדף הפייסבוק שלנו אם לדעתכם ההשקעה הייתה שווה לאור העובדה כי רק 40000 אנשים צפו בסרטון עד כה ביוטיוב.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...