פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האימונים ששורפים הכי הרבה קלוריות

השוואה בין פעילויות גופניות יכולה לסייע למי שרוצה לשרוף מקסימום קלוריות במינימום זמן. הנה כל מה שכדאי לדעת על זומבה, פילאטיס, אירובי ויוגה, ובונוס מיוחד: טיפים לאימון אפקטיבי

פעילות אירובית היא ללא ספק הדרך הכי טובה לשרוף קלוריות ולשמור על הבריאות. מצד שני, יש פעילויות שלא מתאימות לכל אחד וכמובן שקיימים גם הבדלים בין האפקטיביות של האימונים השונים. הפתרון הוא לפיכך למצוא פעילות מספקת ולהתמיד בה לאורך זמן. אך באיזה אימונים תוכלו לשרוף הכי הרבה קלוריות?

קודם כל, כדאי שתדעו שכמות הקלוריות שנשרפות במהלך אימון גופני נגזרת מהמשקל שלכם. מהבחינה הזו אין הבדל משמעותי בין גברים ונשים ובכל מקרה הוא בטל בשישים ביחס לחשיבות המשקל וההתמדה. כך לדוגמא שעה של פילאטיס שורפת 150 קלוריות עבור מי ששוקל 50 ק"ג, 165 קלוריות למי ששוקל 55 ק"ג ו-180 קלוריות לבעלי משקל 60 ק"ג. לצורך השוואה, אותה פעילות בדיוק תשרוף 285 קלוריות לבעלי משקל 95 ק"ג ו-300 קלוריות אצל מי ששוקל 100 ק"ג.

24

מה ההבדל בין יוגה ואירובי?

פעילות גופנית מסוג יוגה צפויה להפתיע אתכם בכל הנוגע לשריפת קלוריות. מי ששוקל 50 ק"ג ישרוף איתה 200 קלוריות, במשקל 55 ק"ג תשרפו איתה 220 קלוריות ובמשקל 60 ק"ג כבר תשרפו 240 קלוריות בשעה בלבד. במשקלים גבוהים של 95 ו-100 ק"ג תשרפו 380 ו-400 קלוריות בהתאמה.

בראש רשימת האימונים ששורפים הכי הרבה קלוריות ניתן למצוא את האירובי והזומבה. שעה של אירובי תשרוף אצלכם 365-730 קלוריות בטווח משקלים של 55 עד 100 ק"ג, בעוד שעה של זומבה תשרוף עבורכם 440-880 קלוריות בטווח משקלים זהה. את הכי הרבה קלוריות תשרפו באמצעות אימון אירובי דאנס עם משקולות: 500-1,000 קלוריות ב-60 דקות בלבד.

26

מה מאפיין אימון אפקטיבי?

קצב שריפת הקלוריות הוא לא הפרמטר היחיד שכדאי להתייחס אליו כאשר מחפשים אימון גופני אפקטיבי. בסופו של דבר, הקלוריות נדרשות עבור הגוף שלכם ולכן הכל מתחיל ונגמר באיזון. רצוי לתת עדיפות לפעילות גופנית שתתמידו בה ולהקפיד על סרגל מאמצים הדגרתי. יש לגבות כל אימון בשתיית 10-15 כוסות מים, לוותר לחלוטין על משקאות ממותקים ולהחליף חטיפי אנרגיה מלאכותיים בפירות וירקות.

אימון אפקטיבי יגרום לכם תחושת סיפוק וימלא אתכם מצב רוח חיובי. אחרי אימון כזה לא תמהרו לספור קלוריות ולהישקל, כי תרגישו שעשיתם פעולה חיונית. נסו לדאוג לסביבה תומכת ובצעו את הפעילות רק עם אנשי מקצוע. קחו בחשבון את היתרונות של מאמן אישי, שלבו בין כמה שיותר פעילויות אירובי ואנאירובי והישארו ערניים לאיתותים של הגוף. הפסיקו את הפעילות במקרה של כאבים והתייעצו עם רופא המשפחה בכל מקרה של התלבטות. הגיעו לסטודיו כדי ליהנות ותרוויחו את כל היתרונות של האימון.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...