מצחיק: האוגר שמדבר רוסית

אחת האפליקציות הכי מצליחות בהיסטוריה הקצרה של שוק האפליקציות, היא אפליקציית החתול המדבר Talking Tom Cat, אפליקציה המציגה חתול מוזר, הבוהה במשתמש מבעד למסך, ופשוט חוזר על כל מילה שהוא אומר בקול משעשע. לא ברור מדוע, אך מסתבר כי בני אדם אוהבים להקשיב לעצמם אומרים מילים ומשפטים, במיוחד אם הקול שלהם נשמע מעוות.

לא ברור אם הסרטון הבא הוא אכן סרטון פרסומת אמיתי או בסה”כ סרטון חובבנים שמעריץ מושבע הכין, אך הוא ללא ספק אחד היותר הזויים שנתקלנו בהם לאחרונה, במיוחד לאור העובדה שהוא כולו בשפה הרוסית, עובדה שממש לא פוגעת בחוויית הצפייה בו וברצון העז לרכוש את המוצר הסובייטי אותו הוא מנסה למכור.

מגובר אם כן, בבובת אוגר מדבר, וודי, אם אתם מתעקשים על השם, בובה פשוטה החוזרת על דבריו של מי שמדבר לכיוונה. נכון, לא מדובר בהמצאת המאה וכבר נתקלתי בעבר בבובות מהסוג הזה, אך בבובה הספציפית הזו יש משהו מיוחד. היא מאוד מצחיקה, נעה בצורה משעשעת ובעיקר, נראה שעושה את העבודה כמו שצריך, בניגוד לבובות אחרות שמפשלות.

לצערינו, פיצ’ר הכתוביות המתורגמות הנסיוני של יוטיוב לא פועל כראוי בסרטון הזה, לכן לעולם לא נדע מה בדיוק נאמר בדיאלוג המשעשע בין השוטר, הנהג והבובה, אך אני בטוח שאתם, דוברי הרוסית בקהל, תשמחו לעזור לנו לתרגם את הסרטון. קליק כאן לאתר בו ניתן לרכוש את המוצר (אם אתם דוברי רוסית). בונוס מיוחד לגולש שימצא היכן ניתן להשיג את הבובה הזאת למכירה באתר בשפה שאפשר להבין או לקרוא.


באמצעות buzzfeed

לייק לפטריה בפייסבוק