פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אוי ואבוי: זה מה שקרה במהלך צילומי שעשועון טלויזיה ברוסיה

זהירות: התוכן הבא לא קל לצפייה.

הרגע המזעזע שמיד תראו בסרטון הבא, התרחש במהלך צילומים לשעשועון טלויזיה ברוסיה, במסגרתו שישה מתמודדים מניחים את כף היד שלהם על רכב הפרס, ומתחרים ביניהם במשך שעות מי יהיה האחרון שיחזיק מעמד ולא יעזוב את הרכב, כשהמתמודד שמצליח לשרוד אחרו זוכה בו.  כמובן, במסגרת תחרות כזו, ממש כמו במשימות ההתשה ב”הישרדות”, הלוחמה הפסיכולוגית מהווה תפקיד חשוב, אלא שמה שקרה הפעם, חרג לחלוטין מגבולות הטעם הטוב.

אחת המתמודדות, בחורה צעירה בשנות העשרים החמושה אך ורק בביקיני זעיר וחושפני ונעלי עקב, החליטה להשתמש בגוף ובמראה שלה כחלק מהטקטיקה שלה בכדי לנסות לעורר פרובוקציה ולהסיח את דעתם של המתחרים האחרים. לצערה הרב, הטקטיקה המבריקה שלה בהחלט עשתה את העבודה, וגרמה לאחד המתמודדים לצאת מהכלים.

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

בסרטון נראית הבחורה מנופפת בנעל העקב שלה ומבצעת תנועות מגונות מול פרצופו של המתמודד שעומד לצידה. בתגובה, עוזב הגבר הברברי את הרכב, תופס את הבחורה, מטיח אותה לרצפה בעצמה ולקינוח מכה אותה באמצעות אגרוף לפנים ומותיר אותה שוכבת מדממת לצד הרכב. למרבה ההפתעה, אף אחד מהמתמודדים לא הגיע לעזור לבחורה האומללה, ורק מנחה התכנית ניגש אליה, מחליף אתה כמה מילים תוך שהיא מסמנת שהיא בסדר, וקורא להפקה להזמין עזרה ראשונה. את הערב היא סיימה עם אף שבור ובלי רכב.

מדובר בהחלט בתמונות קשות לצפייה ובאלימות בלתי נסבלת. בעוד מרבית הגולשים ההמומים מביעים את זעמם כלפי הבחור, יש גם כאלה שראו לטענתם את הפרק המלא של השעשועון ומציינים שהבחורה לא הפסיקה להתגרות בבחור במשך זמן ארוך ולכן הוא התפרץ ככה. תהרגו אותנו, אבל לנו זה נשמע כמו קשקוש-בלבוש ועד כמה שהבחורה באמת מרגיזה ומוגזמת, שום דבר לא מצדיק מופע אלים שכזה. לא ברור מה עלה בגורלו של הבחור והאם הוא נלקח למעצר, אבל לפי התגובה הראשונית המאוד מאופקת באולפן, אנחנו רק יכולים לנחש שלא.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...