מעורר השראה: גיף טיים-לאפס מעולה מציג גולשת שירדה 40 קילו תוך שנה

השיחה הפופולאריים יותר בשולחן החג הוא כנראה “דיאטה”. רבים מאיתנו מחשבים קלוריות ועסוקים במרמור אינסופי על כמות האוכל שבלסו, ובהרהורים מתבקשים על כמות הזמן שתידרש כדי לחזור למשקל של לפני החג.

ביום שני האחרון, העלתה גולשת Reddit המכנה את עצמה DignityBlows, פוסט בו היא מספרת על תהליך הירידה במשקל שחוותה במהלך שנה שלמה בה השילה ממשקלה מעל 40 קילו, כשירדה מ-100 קילוגרם לאזור ה-60 קילו. גולש Reddit אחר לקח את התמונות שהעלתה מתוך המסע הזה, והפך אותם לאנימציית גיף מעולה, בה ניתן לראות את שלבי הירידה במשקל של אותה הגולשת.

כצפוי, הגיף המעולה הזה הפך ויראלי במיוחד וזכה לאלפי תגובות ושיתופים מצד הגולשים ברשת, בעיקר בזכות המונולוג המרגש שצורף אל התמונות, מונולוג בו מסבירה הבחורה כיצד ירדה במשקל כמעט בלי להתאמן, ובו היא מסבירה את שני הטיפים המרכזיים שלה לירידה במשקל.

גיף סיכום
הגיף שהפך ויראלי (באמצעות BuzzFeed)

אז מה שני הטיפים הסודיים שיגרמו לכם להשיל ים קילוגרמים ממשקלכם? אל תצפו להפתעה גדולה מדי. הטיפ הראשון: אל תסמנו לעצמכם מטרות רחוקות מדי וגדולות מדי. התמקדו בכל פעם רק ביום הנוכחי, והשתדלו להפיק ממנו את המיטב. מטרות לטווח ארוך הן הכרחיות אך עשויות לגרום לתסכול ולמרדף יומיומי אחרי המשקל. אולם, מדובר כאן במסע לטווח ארוך.

הטיפ השני: פתחו לעצמכם הרגלים בריאותיים. פחות מ-1500 קלוריות ביום, שתיית 2 ליטר ים בכל יום, ולעיתים אפילו כמה כפיפות בטן או שכיבות סמיכה. אין צורך להשתולל ולפתח חיים ספורטיביים, פשוט דאגו לחיות חיים בריאים.

כאמור, הגולשת היו8רדת מדגישה כי כמעט ולא עשתה ספורט ורק דאגה לשמור על עצמה בכל יום מחדש ולהימנע ככל הניתן מחיים לא בריאים. מותר לכם להשתולל מדי פעם עם גלידה, ארוחת מקדונלדס וכו’, רק דאגו לשכוח מזה ביום שאחרי ולהתמקד שוב בחיים בריאים.

 

מקור: BuzzFeed, The daily Dot

לייק לפטריה בפייסבוק