מעולה: הכלב שחושב שהוא פולקסווגן

בעוד כשבוע יתקיים גמר הסופרבול, אירוע הספורט הנצפה ביותר בעולם. מעבר לעניין הספורטיבי במשחק עצמו עבור האוהדים וחובבי הפוטבול, מדובר גם בחגיגה לאוהבי הפרסום בכלל ופרסומות הטלויזיה בפרט, כאשר בכל שנה מספק הסופרבול מגוון פרסומות משובחות, עליהן עובדים המפרסמים חודשים רבים לפני, כדי לנסות ולגנוב את ההצגה על הבמה המרכזית ולהפוך לשיחת היום ביום שאחרי.

יצרנית המכוניות פולקסווגן, הידועה בקמפיינים היצירתיים שלה, היא אחת השחקניות המרכזיות במגרש הזה בשנתיים האחרונות, כאשר שתי הפרסומות האחרונות שלה, האחת בכיכובו של הילד שחושב שהוא דארת’ ויידר, והשניה, מקהלת הכלבים הנובחים את נעימת הפתיחה של מלחמת הכוכבים, שבכלל הייתה טיזר לפרסומת הסופרבול עצמה, צברו מליוני צפיות ומאות אלפי שיתופים ברשת.

עוד בפטריה:
> ספיישל פרסומות סופרבול 2012
> סיינפלד והסופ-נאצי בפרסומת סופרבול לשברולט

כלב פולקסווגן

ובכן, עדין לא מדובר בפרסומת הסופרבול עצמה, אך בפולקסווגן גרמניה מחממים מנועים ושחררו בימים האחרונים פרסומת חדשה המשתמשת שוב בכלב ככוכב המרכזי שלה. תחת הסלוגן “לא צריך לנהוג בפולקסווגן כדי להתרשם ממנה”, אנחנו נחשפים לסיפורו יוצא הדופן של כלב מתוק שבטוח שהוא רכב של פולקסווגן ועל כן מחקה את כל התנועות והצלילים של הרכב. התוצאה: פרסומת מקסימה, משעשעת וכיפית במיוחד, בדיוק כמו שכתוב בספר.

הסרטון זכה עד כה לכמות מפתיעה של צפיות, בסה”כ כמה אלפים, אולי בגלל שמדובר בסרטון מקומי, ולא בפרסומת עולמית רשמית. להערכתי, המספרים הללו עוד יעלו, ועושה רושם שביומיים האחרונים מתחיל גל שיתופים של הפרסומת ברשת. בכל אופן, אנחנו נמשיך לחכות בסבלנות לפרסומת הסופרבול עצמה, ואתם מוזמנים להתענג על הטיזר הזה בינתיים.


לייק לפטריה בפייסבוק