8 כרטיסי ברכה מצחיקים ומושלמים לאנשים שאתם ממש לא אוהבים

מאז ומעולם, או פחות או יותר מהרגע בו הומצא הדפוס, נחשבים כרטיסי ברכה קנויים לאחת הדרכים השמאלציות והפחות יצירתיות להביע את הרגשות שלכם או לברך את האנשים הכי קרובים אליכם באירועים נבחרים על פני לוח השנה. כידוע, כרטיסי הברכה הללו כוללים לרוב שלל ברכות ליום הולדת (או לכל אירוע אחר) גנריות ומאוד לא אישיות, כאלו שגורמות למקבל לרפרף על הכרטיס בזריזות ולדחוף אותו במהירות למגירה שכוחת אל שכנראה תיפתח בפעם הבאה רק במעבר דירה או לצרכיי חלוקת ירושה.

אולם, לצד האנשים שאנחנו מאוד אוהבים יש גם המון כאלה שפחות, והם דווקא מאוד ישמחו לקבל את אחד מכרטיסי הברכה הבאים שאמנם יגרמו לכם להסתכן בניתוק הקשר עם הצד המקבל, אבל יוסיפו הרבה צחוק והומור בריא למשוואה.

שולמית פרבר, מתכנתת משחקים ומעצבת גרפית ומי שאחראית על עמוד הקומיקס הנהדר “למה את חייבת להרוס”, יצרה סדרת כרטיסי ברכה כנים ומצחיקים שכוללים את המילים החמות והאוהבות שאנחנו אף פעם לא אומרים לאנשים שמקיפים אותנו, או כפי שהיא מכנה אותם, “כרטיסי ברכה לדושים”. בתפריט: אוסף מילים עוקצניות, ציניות ומצחיקות שיצליחו להעליב את הצד המקבל עם המון חן וקסם אישי.

אם אתם ממש אמיצים ומרגישים בטוחים בקשר שלכם עם החברים הטובים או בני הזוג, אתם בהחלט יכולים לנסות את מזלכם עם הכרטיסים הללו ולספר לנו איך היה. על אחריותכם בלבד. שברת-שילמת. טל”ח.

גיבור על

כרטיסי ברכה לדושים 1

הקוסם מארץ עוץ

כרטיסי ברכה לדושים 2

בתור בנאדם, זה פשוט לא ילך ביננו

כרטיסי ברכה לדושים 3

ברכה לדוש האמן

כרטיסי ברכה לדושים 4

לכבוד החג

כרטיסי ברכה לדושים 5

המתנה המושלמת

כרטיסי ברכה לדושים 6

כמו יין

כרטיסי ברכה לדושים 7

אתה חלק ממני

כרטיסי ברכה לדושים 8

קליק כאן לביקור בעמוד הפייסבוק “למה את חייבת להרוס” של שולמית פרבר.

לייק לפטריה בפייסבוק