פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סוף סוף: כך תשלחו ותקבלו הודעות וואטסאפ דרך המחשב

אם גם אתם משתמשים בוואטסאפ דרך קבע, ואם גם אתם קיבלתם לפחות 3 הודעות חדשות משלל אנשי הקשר והקבוצות שלכם רק במהלך הקריאה של השורה הזאת, יש לנו חדשות מעולות בשבילכם: החל מאתמול בערב, יש סוף סוף סיכוי שתצליחו להתרכז בעבודה או בכל דבר אחר שאתם עושים שם מול המחשב במהלך היום, בלי לזגזג בכל רגע בין המקלדת למכשיר הסמארטפון שלכם.

בוואטסאפ השיקו אתמול רשמית את שירות Whatsapp web שכל משתמשי האפליקציה פינטזו עליו כל כך הרבה זמן, שירות המאפשר לכם לשלוח ולקבל הודעות וואטסאפ דרך המקלדת והמחשב, בדיוק כמו בסמארטפון. כמובן, האפליקציה מסונכרנת בשני המכשירים כך שלא משנה מאיפה תשלחו או תפתחו הודעה, תוכלו לראות אותה גם במחשב וגם בסמארטפון.

בשלב הנוכחי, העדכון רלוונטי רק אם אתם משתמשים בכל סמארטפון עם מערכת הפעלה של אנדרואיד או לחילופין בווינדוז פון, נוקיה או בלקברי. בנוסף, השימוש בגרסת המחשב של האפליקציה אפשרי רק דרך דפדפן כרום, כך שאם איכשהו אין לכם אותו, זה זמן נפלא להוריד אותו.

יש לכם אייפון? לצערנו החידוש המגניב של וואטסאפ לא קיים עדין במערכת ההפעלה של אפל, כך שבינתיים תאלצו להמתין עוד קצת בסבלנות עד שהעדכון יגיע גם אליכם.

אז איך מסנכרנים את המחשב והוואטסאפ?

תחילה, דרך דפדפם כרום, לחצו כאן כדי להגיע לעמוד הסינכרון המיוחד שיצרו בוואטסאפ. בעמוד תמצאו קוד QR ייחודי, אותו תצטרכו לסרוק באמצעות וואטסאפ (אין צורך באפליקציה לסריקת ברקודים). איך עושים את זה?

נכנסים לאפליקציה דרך הסמארטפון ופותחים את התפריט. בתפריט בוחרים באפשרות Whatsapp Web ממש כמו בתמונה.

וואטסאפ למחשב 1

הערה שרלוונטית רק לחלק מכם: אם אתם לא מוצאים את האפשרות Whatsapp Web בתפריט בעמוד הראשי של האפליקציה אל דאגה, בוואטסאפ זה רק אומר שוואטסאפ עדין לא עדכנה את הגירסה בה אתם משתמשים. מה עושים? היכנסו לגוגל פליי ובדקו האם קיים עדכון לוואטסאפ. קיים עדכון? נהדר, הורידו אותו ואתם מסודרים.

מה עכשיו?

אחרי שבחרתם באפשרות Whatsapp web תתבקשו לסרוק את הברקוד המופיע על מסך המחשב.

וואטסאפ למחשב 2

ברגע שהאפליקציה תזהה את הברקוד, הוא יעלם, ובמקומו תפתח אוטומטית אפליקציית הוואטסאפ שלכם על מסך המחשב (תמונה למטה). הסינכרון בין הנייד למחשב יימשך כל עוד הסמארטפון שלכם מחובר לאינטרנט, וכמובן, כל עוד הוא דולק. בכל שלב תוכלו להיכנס למסך האפשרויות בחלון הוואטסאפ במחשב ולבצע Log Out מהסינכרון, אם אתם עוזבים את המחשב.

ככה זה נראה על מסך המחשב שלכם, רגע אחרי הסינכרון:

וואטסאפ למחשב 4

ורגע אחרי שאתם מתחילים להשתולל ולשלוח הודעות מהמחשב כמו מלכים.

וואטסאפ למחשב 5

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...