פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מבריק: כל מה שגרוע בעולם הזה בסדרת איורים חריפה ומטרידה

גם אם אתם נחשבים לאנשים שמחים שתמיד מסתכלים על חצי הכוס המלאה, בעולם בו הכסף מושך בחוטים, תאגידי ענק ואוליגרכים עשירים שולטים בחיים של כולנו, תרבות הצריכה יוצאת מכלל שליטה והעבודה הקשה גוזלת לרבים מאתנו את כל שאריות הזמן הפנוי שלהם, לפעמים קשה לשמור על אופטימיות. אז נכון, בסה"כ החיים על הפלנטה הזאת לא כאלה גרועים, אבל אלוהים, או מי שזה לא יהיה שיצר את כל מה שקורה פה, בטוח לא ישן טוב בלילה, ויודע שיש המון דברים שחייבים להשתנות.

האנימטור והמאייר הלונדוני סטיב קאטס, אותו כבר פגשנו בעבר בסרטון אנימציה מעולה שהציג מה קרה לדמויות המצוירות שכולנו גדלנו עליהם אחרי שהתהילה שלהם חלפה, יצר סדרת תמונות מהפנטת, בועטת וחריפה שלועגת לכל תחלואות העולם כפי שכולנו חווים אותם על בשרנו בכל יום, החל מהמרדף אחרי הכסף, דרך ההשתלטות של הסמארטפונים על שגרת החיים שלנו ועד ההתמכרות שלנו לג'אנק פוד ולצפייה בטלוויזיה.

האיורים המעולים של קאטס מצליחים להעביר בצורה מושלמת את הביקורת הנוקבת שלו והם אפלים, פרובוקטיביים, גורמים לאי נוחות ומצליחים ללחוץ לנו הצופים, ולו לכמה רגעים ספורים, או עד ההתראה הבאה שנקבל בסמארטפון שלנו, על כל הנקודות הרגישות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...