פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

יוצאים לטיול עם הבייבי – מה כדאי לארוז בתיק?

המטרה העיקרית באריזת תיק לטיול עם התינוק היא להיות מוכנים לכל תרחיש. החל מסינר הנקה, דרך מגבונים ועד משחקים – הנה רשימת הציוד המלאה

טיול עם תינוק חשוב לכל המשפחה וכדאי לערב אותו בשגרה היומית כדי להתרענן, לנשום אוויר צח ולנוח. עם זאת, הטיול עלול לגרום לחששות אצל הורים טריים ולא מנוסים כי אף פעם אי אפשר לדעת מה מחכה מחוץ לבית. כתוצאה מכך, אנחנו משקיעים את רוב המאמצים באריזת תיק לטיול ובעיקר מנסים להיות מוכנים לכל תרחיש.

Pexels.com

אריזה בשיטת המשפך: מהחשוב ביותר להכי פחות חשוב

בפועל, הכנה לקראת הטיול עם הבייבי היא משימה פשוטה מכפי שנהוג לשער. ראשית, מומלץ להתחיל להכין את התיק במוצרים בסיסיים כגון מגבונים לחים וחיתולים. אריזה בשיטת המשפך מהחשוב ביותר להכי פחות חשוב גם תעזור לכם לדעת שכיסיתם את כל הרשימה וגם תמנע פספוסים מיותרים.

אותם מוצרים בסיסיים שתארזו בשלבים הראשונים הם אלו שיזכירו לכם מה חסר לכם בשלבים הבאים. אחרי שתכניסו לתיק חיתולים חד פעמיים אולי תיזכרו שלא ארזתם משחת החתלה, שקית ניילון לחיתול המשומש ועוד כמה מגבונים לניקוי כללי.

בנוסף, צריך להתאים את התיק לגיל התינוק ולשגרה שלו. אם התינוק מניק נצטרך לצאת מהבית עם סינר הנקה, בעוד בגילאים מאוחרים יותר אפשר להסתפק בבקבוקים עם מים מורתחים להכנת דייסה בשטח.

כמו כן, רצוי לארוז בנפרד מזון לתינוק כדי למנוע ממנו להתחמם ולהביא גם חיתולי טטרה כדי לעטוף אותו או לפרוש על הרצפה. לצד חיתולי הטטרה רצוי לארוז בתיק באופן קבוע לפחות 2 אטבי כביסה שיאפשרו להדק את החיתול לצורך צל, ולקחת מוצץ חלופי למקרה שהמקורי יילך לאיבוד.

איזה בגדים לוקחים לטיול?

הורים מנוסים יודעים שעליהם להקפיד שהציוד החשוב תמיד יהיה בתיק, למעט הבקבוקים ומנות האוכל, כי כך ההתארגנות ליציאה עם התינוק תהיה מהירה יותר. מעבר לכך, תיק מאורגן ליד הדלת כולל בתוכו בגדים לפי עונות השנה והוא יאפשר לכם להגן על התינוק בכל מזג אוויר.

מומלץ להכניס לתיק שני סטים של בגדים תחתונים ועליונים ולהוסיף גרביים, מנשא בד ומשטח החתלה. אחרי שתסיימו עם החלק הזה, כל מה שיישאר לכם הוא לקחת צעצועים אהובים ולעבור לרשימת הציוד האישי.

דווקא הדברים שהכי חשובים לנו כהורים בדרך כלל מוצאים את עצמם מחוץ לתיק של התינוק רגע לפני שאנחנו יוצאים מהבית. בשביל למנוע זאת תצטרכו לוודא שלקחתם איתכם ארנק, טלפון, מפתחות, בקבוק מים עם פיית ספורט לשליפה מהירה וניקוי וכמובן פריטים אישיים אחרים ובהם דאודורנט ורפידות הנקה.

לבסוף, קחו גם משהו קטן לנשנש למקרה שלפתע תרגישו רעב ותמיד טוב לשים בתיק קרם הגנה מפני השמש, נייר טואלט וכסף מזומן.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...