זו התגובה המפתיעה של כוכב “נמלטים” אחרי שתמונה המציגה עד כמה הוא השמין פורסמה ברשת

בשנת 2010, טייל ונטוורת’ מילר, מי שהיה הכוכב הגדול של הסדרה המצליחה “נמלטים”, ברחובות לוס אנג’לס ביחד עם אחד החברים הטובים שלו. מילר, שהפך לאחד הגברים הנחשקים בעולם בעקבות תפקידו בסדרה, החליט באותם ימים לפרוש זמנית מעולם המשחק, ושמר על פרופיל נמוך.

אלא שבאותו טיול רגלי, נקלע בטעות מילר לסט צילומים של תכנית ריאליטי כלשהי, מה שגרר מפגש לא צפוי עם כמה צלמי פפראצי שצילמו אותו ללא ידיעתו והפיצו את התמונה שלו ברשת, תמונה שחשפה את המשקל העודף שלו וזכתה לסיקור נרחב באתרי הבידור והרכילות שחגגו על חשבונו ולעגו לשינוי הקיצוני שחל בגוף המושלם שלו מתקופת “נמלטים”.

מאז חלפו יותר מ-5 שנים, ואותה סערה חלפה במהירות בתהומות הנשייה של האינטרנט. אלא שאז, לפני כשלושה ימים פרסם עמוד הפייסבוק The Lad bible, אחד העמודים הגדולים והפופולאריים ברשת, את התמונה המפוצלת הבאה ששלפה שוב מהבוידעם את אותו צילום של מילר, ביחד עם הכיתוב: “הרגע הזה כשאתה בורח מהכלא ומגלה את מקדונלדס”.

עוד בפטריה

25+ סדרות מומלצות בנטפליקס שכדאי לכם להכניס לרשימת הצפייה
25+ סרטים מומלצים בנטפליקס שכדאי לכם להוסיף לרשימת הצפייה
55+ בדיחות קרש מצחיקות וטיפשיות במיוחד שיעבירו לכם את הזמן בכיף

 

התמונה, שרבים מהגולשים לא נחשפו אליה בסיבוב הראשון, הפכה ויראלית במהירות וזכתה לעשרות אלפי שיתופים ברשתות החברתיות ובעמודי פייסבוק נוספים, וגררה לא מעט תגובות של גולשים שלעגו לכוכב, ובעצם ביצעו בו שיימינג כמו שכתוב בספר.

אולם, אף אחד לא צפה שאחד המגיבים יהיה גם ונטוורת’ מילר בכבודו ובעצמו, שהגיב לפרסום באמצעות פוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו, ובו הוא חושף את האמת המזעזעת והמרגשת מאחורי התמונה המדוברת:

“בשנת 2010, כשהייתי עם רגל וחצי מחוץ לעולם המשחק, ניסיתי לשמור על פרופיל נמוך מכמה סיבות. החשובה מכולן, היא העובדה שהייתי אדם אובדני”. מספר מילר. “באותה תקופה, סבלתי בשקט, ממש כמו רבים אחרים שהיו במצבי. כואב ומלא רגשות אשמה, חשתי שאני סחורה פגומה והקולות בראש שלי קראו לי לפגוע בעצמי, לא בפעם הראשונה. נאבקתי עם דיכאון גם בילדות וזה עלה לי באלפי לילות נטולי שינה וגם בניסיונות התאבדות כושלים. שאלו אותי אם זו היתה הדרך שלי לבקש עזרה, ועניתי שלא, כי מי שמבקש עזרה חושב שיש פיתרון. אני לא חשבתי ככה”.

“אותה התקופה ב-2010 הייתה השפל הכי גדול של חיי הבוגרים. חיפשתי להיאחז בכל דבר שיספק לי נחמה, הקלה, או הרס עצמי. ואז פניתי לאוכל. זה היה יכול להיות כל דבר. אלכוהול, סמים, מין. אבל האכילה הפכה לדבר היחיד שאני מצפה לו בהתרגשות, שעוזרת לי לסחוב את היום. במשך תקופה ארוכה, השיא של השבוע שלי היתה הארוחה האהובה עלי וצפייה בפרקים של ‘טופ שף’. לפעמים זה הספיק לי כדי להרגיש טוב יותר. והעליתי במשקל. בגדול”.

בהמשך, התייחס מילר, שיצא מהארון לפני כשנתיים, לאותה התמונה המדוברת שהחלה להתרוצץ שוב ברשתות החברתיות בימים האחרונים:

“כשהתמונות פורסמו לראשונה לפני 5 שנים, נאבקתי על חיי ועל הבריאות הנפשית שלי. זו היתה מלחמה קשה, אבל בקיצור, שרדתי. וגם התמונות האלה. ואני שמח על כך. כי עכשיו, כשאני רואה את התמונה שלי בטי שירט האדומה עם חיוך נדיר על הפנים אני נזכר במאבק שלי, בכוח הסבל והעקשנות שלי מול אותם שדים בראש שלי. כעת, כשנתקלתי שוב בתמונות השיימינג האלה על פיד הפייסבוק שלי, אני חייב להודות, כאב לי לנשום. אבל כמו כל דבר בחיים, יש לכך משמעות עבורי, והמשמעות שאני מייחס לתמונה היא כוח, החלמה ומחילה. לי ולאחרים.”

הפוסט של מילר, בסופו קרא לאנשים שחשים גם הם במצוקה לפנות לעזרה, זכה כמות מפלצתית של מאות אלפי שיתופים ותגובות של גולשים שתמכו בו, ולמרבה ההפתעה, גם בעמוד הפייסבוק שפרסם את התמונה והציף שוב את בעיות המשקל של מילר, לא נתנו למילים שלו לעבור לידם, מחקו את הפרסום שלהם, ופרסמו התנצלות פומבית בה הם מודים בטעות, ומבקשים את סליחתו של מילר.

מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו

לייק לפטריה בפייסבוק