פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מה עושים כשיש צרעות בחצר?

יצאתם לחצר הבית וראיתם צרעה אחת ואז יצאתם לחצר עם אוכל ושתיה ושמתם לב למספר צרעות. זהו מצב שמעיד שבקרבתכם ככל הנראה קיים קן צרעות. אם מצאתם את הקן, מצוין! תוכלו להזמין שירות הדברה ופינוי של קן, אך אם לא מצאתם את הקן ומסתובבות אצלכם צרעות, יש מה לעשות, הזמינו הדברת צרעות מקצועית לחצר.

Credit: Freepik

איך מדביר יוכל לבצע הדברה לכל הצרעות שמתעופפות בחצר?

המטרה של המדביר כאשר אין קן שניתן להדביר, היא לגרום לכל הצרעות ובמיוחד למלכה, להגיע למקום אחד בחצר הבית שלכם. עליו לשים פיתיון איכותי שיגרום לצרעות לבוא. מדביר צרעות מנוסה מכיר היטב את סוג הצרעות לפי המראה שלהן והוא יודע מה סוג האוכל שיגרום להן להתקרב. ברוב המקרים זה יהיה פיתיון שעשוי מבשר.

איך מתבצעת פעולת ההדברה בפועל?

הדברת צרעות בחצר מחייבת הכנה. טרם התהליך, יניח המדביר את פיתיונות הבשר באזורים מרוכזים בחצר. באזורים אלו, בצמוד לפיתיונות הבשר, הוא יניח מלכודות לצרעות שהן מעין כלוב שניתן להיכנס ולצאת ממנו. בתוך המלכודות יחכה לצרעות פיתיון רעיל והן למעשה יכנסו אליו ויודברו. לאחר הפעולה, המדביר יפנה את המלכודות ויזרוק אותן למיכל אשפה גדול שרחוק מאזורכם.

מתי מבצעים ריסוס נגד צרעות?

ריסוס צרעות בגינה יבוצע כאשר קיים קן ואנו רוצים להשמיד אותו טרם פינוי הקן. קיימים שני סוגים של ריסוס. הסוג הראשון הוא ריסוס מחומרים רעילים שמטרתו להשמיד את הצרעות. מהלך כזה יבצע המדביר כאשר הוא רוצה לוודא שאף צרעה לא נשארה בחיים וזאת במקרים בהם הקן לא מאפשר פינוי. במקרים שבהם כן אפשר לפנות את הקן, יבצע המדביר ריסוס אורגני שמטרתו להדביק את כנפי הצרעות ולמנוע את תזוזתן. המטרה היא לפנות את הקן מבלי שהצרעות יפגעו במדביר.

האם ריסוס בחצר נגד צרעות נשאר לאורך זמן?

ריסוס נגד צרעות תקף למשך חצי שנה. על מנת להמשיך את המניעה, מומלץ לתלות בחצר מלכודות לצרעות שימשיכו את התהליך גם לאחר חצי שנה. השילוב של ריסוס יחד עם מלכודות הוא זה שימנע מהצרעות להסתובב אצלכם בחצר הבית. בכל מקרה, הימנעו מלעשות פעולות של השמדה בעצמכם. הצרעות נקמניות ועלולות לתקוף אתכם במידה והן חשות מאוימות.

דרכים נוספות למניעת הגעת צרעות?

לאחר שביצעתם ריסוס, יש עוד מספר דרכים שיעזרו לכם למנוע את ההגעה של הצרעות מחדש. מומלץ לגדל אדניות עם תבלינים כמו נענע, טימין, אקליפטוס וגרניום לימוני שדוחים את הצרעות. כמו כן, במידה ואתם מבשלים בחוץ או אוכלים בחוץ, תדאגו לאסוף היטב את השאריות ובמיוחד אם מדובר בבשר שזהו מאכל אהוב מאוד על הצרעות.

כותב המאמר מדביר צרעות מקצועית מחברת SOS צרעות

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...