מעולה: כיצד הצליח אוגר לנהוג על משאית?

נניח ואתם אנשי הפרסום של יצרנית הרכבים Volvo וקיבלתם לידכם את המשימה הבאה: ליצור סרטון פרסומת ויראלי שיציג את מערכות ההיגוי המתקדמות החדשות במשאיות של Volvo. ובכן, סביר להניח שהייתם עוברים מספר ימים ללא שינה, ובסוף הייתם מצליחים לייצר רעיון מעניין כלשהו עם סימן שאלה גדול סביב יכולתן של משאיות להפוך לויראליות. בכל מקרה, כנראה שלא הייתם מצליחים לייצר את הרעיון ההזוי והנהדר מאחורי הסרטון הבא.

ב-Volvo הרימו מעין הפקת ענק, במסגרתה, לראשונה בהיסטוריה, ינהג אוגר באחת המשאיות של החברה בעלת מערכת ההיגוי החדשה.  אז איך בדיוק יכול אוגר לנווט משאית? כמובן, באמצעות גזר. מבולבלים? גם אנחנו.

כשמצד אחד הר ומצד שני תהום, על כביש צדדי ומפולת, הוצבה משאית של וולבו. על ההגה הותקנה גלגלת זהה לזו שנמצאת בכלוב של אוגרים, ובה הוצב אוגר. אל האוגר התלווה נהג, שתפקידו העיקרי הוא ללחוץ על הגז, ולנסות לכוון באמצעות גזר את ריצת האוגר על הגלגלת.

כל האירוע ההזוי והמאוד מושקע הזה צולם במספר מצלמות וכלל גם מסוק שפיקח על העניינים מלמעלה, וחמ"ל שלם של חברי צוות שפיקחו שהכל מתנהל כשורה וכי הנהג לא בדרכו למוות נוראי בתהום. בסופו של יום, הצליח האוגר לנווט את המשאית למקום מבטחים, כשהעביר אותה דרך קו הסיום לקול תשואות הקהל.

מטרת הסרטון מן הסתם, הייתה להדגים כמה קלה מערכת ההיגוי של משאיות החברה, עד כדי כך שניתן להזיזה באמצעות אצבע. הסרטון המשוגע הזה זכה לקרוב ל-5 מליון צפיות בשבוע האחרון. אגב, אם תהיתם, לאוגר שלום, וכיום הוא מתכנן הופעת בכורה בפורמולה 1.

אוגר נוהג במשאית

לייק לפטריה בפייסבוק