פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק: ככה מגיבים אנשים שצופים לראשונה בסרטים כחולים במציאות מדומה

אם חשבתם שלתעשיית הסרטים "הכחולים" המשגשגת כבר אין לאן להתפתח, אז כנראה שטעיתם. הדור הבא של סרטי המבוגרים הוא בהשתתפות הצופים. ולא, הכוונה היא לא לסרטי חובבים או דברים כאלה, אלא סרטים וירטואלים במציאות מדומה (מציאות רבודה) שגורם לסצנה כולה להרגיש אמיתית והופך את הצופה למשתתף פעיל שיכול לשלוט בזווית הצפייה  – קצת כמו משחק מחשב בתלת מימד או כמו למשל המשקפיים המיוחדות האלה שמפתחת חברת קומפלקס.

אין יותר מדי מידע על המוצר שיאפשר לעשות את זה עם כוכבים וכוכבי סרטים כחולים במציאות מדומה, על איזו טכנולוגיה הוא מבוסס והאם התוכן הופק במיוחד או שמדובר בסריקה של סרטים נבחרים מהז'אנר. מה שכן אפשר להניח, זה שהמשתמשים לא יכולים לשלוט בעלילה או בתסריט והם עדיין בגדר צופים בלבד. קרובים מתמיד לסיטואציה, אבל צופים בלבד.

בחברה שבה מפתחים את המוצר, קומפלקס, החליטו לקחת את מה שיש בינתיים ולנסות על כמה חבר'ה צעירים. התוצאה, באופן לא מפתיע, היא שוק מהול במבוכה עם קצת זעזוע מלמעלה. מילה לפני שאתם לוחצים פליי: תבדקו שאתם לבד בחדר/במשרד.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

המשתתפים בניסוי, שהתוודו שהם צורכים סרטים מהסוג הזה ביום יום, הרכיבו על עצמם משקפי תלת מימד וחוו את הסרט מנקודת המבט של הגבר, מה שאומר שכשהם הסתכלו קצת למטה, הם ראו את הציוד של השחקן וגם את השחקנית שלפי התסריט המקורי, מחוברת אליו. לאחר מכן הם הפכו להיות השחקנית, מה שלא לגמרי מצא חן בעיני הגברים. בכל מקרה, קל לראות שמדובר בחוויה אינטנסיבית ומציאותית למדי למשתתפים ומצחיקה לאללה עבור על מי שצופה בהם. בהצלחה לכולנו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...