פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סופ”ש ויראלי: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

הדרך היעילה להתחיל עם בחורה

אמן מתיחות היוטיוב סטיוארט אדג’, אסף כמה חברים בעלי יכולת שירה מרשימה, ויחד, הם יצאו לחלק ורדים לבחורות אקראיות תוך כדי שהם מפתיעים אותן בשירת א-קפלה משעשעת במיוחד, עם כמה ביצועים מרשימים לשירי אהבה מוכרים.


 

דברים שגיבורי על עושים, שיגרמו לאנשים רגילים להיות ממש מוזרים ומביכים אם הם יחקו אותם 

חתולים וכלבים ששונאים נשיקות

 

להטוטן הקלפים העיוור

ריצ’ארד טרנר, הוא מאמני הקלפים הכי גדולים בעולם. זריזות הידיים שלו מופלאה, ואפילו בהילוך איטי קשה לעקוב אחרי היכולות המדהימות שלו לתעתע בצופה באמצעות הלהטוטים שלו. במשך עשרות שנים, הוא מתאמן בין 10 ל-20 שעות ביום, ואי אפשר לתפוס אותו ללא חפיסת קלפים ביד. אה. ויש עוד פרט חשוב שחייבים לדעת – ריצ’ארד טרנר הוא עיוור, ואינו רואה דבר.

הסרטון מעורר ההשראה הבא מדגים מעט מהיכולות של טרנר, ומוכיח כי למרות כל המוגבלויות, הכל עניין של אמונה וגישה נכונה. פשוט מדהים.


 

הכניסה המרגשת של הכלה

אריאנהה וראיין, זוג חביב שהתחתן ביולי האחרון, העלה את הסרטון המרגש הזה לרשת כבר באוגוסט, אך רק בימים האחרונים הוא הפך לויראלי, עם מליוני צפיות ברשת. רגע לפני שהתייצבה מול ארוסה לטקס הנישואין, הפתיעה אריאנה את ראיין עם ביצוע מרגש לשיר “Look At Me”, של קארי אנדרווד, ביצוע כובש ונהדר, שהשאיר את האורחים ואת החתן בעיניים דומעות. אין ספק, אחת הכניסות המוצלחות. צפו עד הסוף, יש גם דאחקה מצחיקה של הכומר אחרי סיום השיר.


הסיבה האמיתית לכך שאתם עדין רווקים

להיות לבד זה לא כיף, ובימים כמו הולנטייןס דיי, תחושת הבדידות רק מתעצמת אצל מי שרוצה אך לא מוצא בן או בת זוג. אולם, כפי שמדגים הסרטון המשעשע הבא, לפעמים, הסיבה היחידה לכך שאתה הולך לישון לבד בלילה, היא פשוט מאוד, כי אתה בחרת שזה יקרה.  כדאי מאוד לצפות עד הסוף.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...