סופ”ש ויראלי: הסרטונים הכי טובים של הסופ”ש

היפהפיה הנרדמת

הטיסה כנראה מאוד עייפה את הילדה המתוקה בתמונה, ולכן היא החליטה לתפוס תנומה במקום הראשון בו יתאפשר לזה לעשות את זה. מקסים.


 

כלבים מבצעים תרגילים מטורפים עם פריסבי 

רולטת ביצים רוסית

השחקן אדוארד נורטון, התארח שלשום בתכניתו של ג’יימי פיילון. כצפוי, לפיילון הייתה תכנית נהדרת עבור השניים: תחרות רולטת ביצים רוסית. הכללים: בוחרים ביצה מתוך מארז הביצים שחלק מהן קשות וחלק רכות, ושוברים על הראש, כל אחד בתורו. הראשון ששובר על ראשו שתי ביצים רכות, מפסיד. איך זה נגמר? עם המון צחוקים. שווה צפייה.


 

מצחיק: מה היה קורה אם לא היינו יודעים מה זה חתונה

הקומיקאי עזיז אנסרי מסביר למה לפי דעתו הצעת נישואין היא בעצם סוג של הצעה משוגעת. אם הטקס הזה לא היה סוג של נורמה חברתית מוכרת לכל, הצעה שכזו היתה נחשבת למאוד מוזרה. לפחות בדרך שהוא מציג אותה במערכון הקצר והמצחיק הבא.


מפגש מרגש עם טום הנקס

שרה מורטי, אישה צעירה עם אוטיזם, מעריצה את השחקן טום הנקס מאז שהיא זוכרת את עצמה. במהלך השנים היא אספה לאלבום התמונות שלה כל דבר שקשור לשחקן. לאחרונה זכתה לפגוש אותו, מאחורי הקלעים בהופעה “Lucky Guy” בברודווי. הנקס לא יכל להיות יותר מקסים כשהביט באלבום התמונות שלה והקדיש לה תשומת לב מיוחדת וסימפטית נטולת פוזות וגינוני דיווה, כוכב אמיתי. הסרטון שתיעד את המפגש ביניהם עלה לאוויר הרשת לפני כחצי שנה אך רק לאחרונה קיבל חשיפה רצינית כשפורסם באתר רדיט.


 

גונבת את ההצגה

הסרטון הבא עלה לאוויר הרשת לפני ארבעה חודשים אך רק לאחרונה קיבל את הפרסום המגיע לו לאחר שהאפינגטון פוסט פרסמו אותו. ילדה חמודה בת 3 רוקדת בקצב שלה וגונבת בקלות את ההצגה. ממש רואים שהיא נהנית ולא נותנת לאף אחד להפריע לה להרגיש את המוזיקה, מקסים.


אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק