פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סופ"ש ויראלי: הסרטונים שיעשו לכם את הסופ"ש

פרלמנט הכבשים

בחור משלהב עדר כבשים בנאום פוליטי. פשוט מצחיק!!!


דור הררי – The Spot

בחור צעיר וכישרוני ברמות אחרות שכדאי לכם להכיר!


מוח חצוי 

סרטון אנימציה נהדר 'Brain Divided' מציג איך נשמר האיזון בין החלק האנליטי של המוח שלנו לבין החלק הרגשי והיצרי בזמן דייט עם בן/בת המין השני.


מה אופרה עושה כשהיא מפספסת ארוחת צהריים

אופרה ווינפרי התארחה אצל ג'ימי קימל לאחרונה והעניקה שם לאחת הצופות מכונית פורד פיוז'ן היברידית. במהלך הראיון היא עצרה את קימל בדרמטיות בטענה שהיא "מקבלת את ההרגשה הזאת שוב". כבר עבר זמן מה מאז אופרה העניקה רכב לאחד הצופים (או לכולם), ומסתבר שהיא היתה צריכה להוציא את זה מהמערכת, כשבחרה אישה מהקהל והעניקה לה בהכרזה חגיגית מלאת קונפטי שהיא זכתה ברגע זה במכונית פורד חדשה. לאחר מכן היא אמרה לקימל שהיא מרגישה הרבה יותר טוב ותירצה את העניין בכך שזה קורה לה בדרך כלל כשהיא מפספסת ארוחת צהריים.


חיבוק של אמא

מוקדם יותר החודש, הפנדה הענקית 'יואן יואן', ילדה דוב פנדה קטן בגן החיות של טאיפיי (בטייוואן). יואן יואן והתינוק שלה 'יואן זאי' הופרדו ישר לאחר הלידה מחשש שהדובה הגדולה תמחץ או תפגע בצורה כלשהי בדוב הקטן. לאחר חודש בנפרד, אמא פנדה מקבלת להחזיק את בנה בפעם הראשונה. אתם מוזמנים להעביר את הסרטון ל 0:50. אין כמו חיבוק של אמא. תהנו!


 

מטורף ומטריד: נחש ערוף ראש נושך את עצמו
נזהיר אתכם מראש שהתוכן בסרטון הבא מטריד מאוד ואפילו מזעזע, ממש לא מומלץ לצפייה לאוהבי נחשים. במהלך סוף השבוע שעבר אשתו של סם ביליטר זיהתה בחצר ביתם באלבמה, נחש ענקי. האב לא בזבז רגע מחשש שהנחש יתקוף את בנו בן ה 4 או את כלבו, וערף את ראשו באמצעות סכין. דקות לאחר עריפת ראשו של הנחש, גופו המשיך לזוז. סם המופתע הביא את מצלמת שלו על מנת לתעד את האירוע. שניות לאחר שהחל לצלם ראשו הערוף של הנחש נשך את הגוף המתפתל.לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...