פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סופ"ש ויראלי: הסרטונים שיבזבזו לכם את הסופ"ש

קאבר מחשמל לויואלדי

טינה S – גיטריסטית צעירה (עדיין לא בת 20) נותנת ביצוע מעורר השראה לקונצ'רטו מס' 2 מתוך 'ארבע העונות'  של אנטוניו וייאלדי.דוב גונב פח זבל שלם ממסעדה בשעת לילה מאוחרת

בעלי המסעדה הגרמנית "אדלווייס" שבקולורדו ארצות הברית, לא הבינו כיצד נעלמים פחי הענק שלהם בכל לילה מהרחבה שליד המסעדה. מצלמות האבטחה שהתקינו חשפו את הגנב המתוחכם, מבצע את זממו לילה אחר לילה. ולא, לא הייתם רוצים להתעסק איתו.

הלילה הראשון:


הלילה השני:


 

שוויצר ברכבת

הנוסעים ברכבת התחתית של ניו יורק מכירים כבר בע"פ את המשפטים הקבועים של מקבצי הנדבות, שמדברים אל ליבם בתקווה לקבל קצת כסף. הנוסעים במטרו הופתעו לאחרונה ממתיחה משעשעת של חבר צוות College Humor . הבחור נכנס לקרון הרכבת עם כוס קפה שנראית כמו מוצגת בבקשה לכסף קטן, למראית עין היה נראה שמדובר בהומלס שמנסה לקבץ נדבות, הבחור לא בזבז זמן וברגע שהדלתות נסגרו הציג את עצמו ופתח בנאום התרברבות מצחיק על כמה חייו טובים.


אדם מחלץ זאב שנתקע בגדר תיל

אדם זיהה זאב ערבות (קיוטי) כשהוא תקוע בגדר תיל שדרכה ניסה לעבור. למרות החשש הגדול שיותקף, החליט האדם בסרטון לנסות לעזור לזאב האומלל שנראה מותש מניסיונותיו להשתחרר, ובאמצעות קאטר חתך את גדר התיל תוך שהוא מדבר אל הזאב ןמסביר לו שהוא כאן כדי לעזור. איך זה נגמר? צפו בסרטון.


 

ריקוד פראי

הילבילי מזוקן בשם Mark ‘Coonrippy’ Brown מטנסי שבארה"ב רוקד לצלילי השיר של אריתה פרנקלין Chain Of Fools ביחד עם רקון המחמד המגודל שלו.

 

לומדת לעמוד שלה

מהרגע בו ירין פארק הקטנה החלה ללכת, היא מוצאת את עצמה בורחת מאביה שרודף אחריה ומנסה להפחיד אותה. בשלב מסוים המרדפים המטופשים של האב כנראה החלו לשעמם את הילדה והיא החליטה לשים לזה סוף באופן מצחיק ונהדר. תהנו!

 

תאומות מסובבות

הופ ורוזי, זוג כלבות תאומות מסוג ספרינגר ספניאל אנגלי, לא מסוגלות לשלוט על עצמן כשהבעלים שלהם שר להן שארוחת הבוקר מתקרבת. סרטון שהמתיק לנו את הבוקר. תהנו!


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...