פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סופ"ש ויראלי: הסרטונים הכי מצחיקים של השבת

המכונה המופלאה באמצעות כלבים


 

עובד המטבח שתמיד נבהל באותה צורה

חבריו לעבודה של עובד מטבח צרפתי במסעדה כלשהי, אוהבים להפתיע אותו בכל פעם מחדש ולהבהיל אותו. הסרטון הבא מציג את עבודתם המוצלחת של ה"חברים" לעבודה, כשבכל פעם עובד המטבח נבהל ומגיב בדיוק באותה צורה.


 

האם עיוורים מסוגלים לצייר?

טומי אדיסון, עיוור מלידה שהפך כבר מזמן לכוכב רשת בזכות הסרטונים היצירתיים שלו העוסקים בעיוורון שלו, בסרטון נוסף בו הוא נענה לבקשות הגולשים ומדגים את יכולות הציור שלו. האם הוא יצליח לצייר חתול? או רכב? צפו בסרטון.


 

שיט שזקנים לא אומרים


 

מדוע אנחנו מפחדים מדברים שאינם מסוכנים לנו?

למה יש דברים שכל כך מפחידים אותנו, למרות שאין לנו שום סיבה לחשוש מהם? מייקל סטיבנס, מערוץ היוטיוב הפופולאי Vsauce, מנסה לענות על השאלה בעוד סרטון מעניין ומסקרן.


 

קוף מלמד בן אדם לרסק עלים יבשים

אחד המבקרים בגן הקופים בדרום אפריקה קיבל שיעור מזורז בריסוק עלים יבשים מקוף חמוד שרצה להעביר את הידע שלו הלאה. הקופיף הקטן ממש לא פחד מהאדם שהושיט את ידו ושמח לחלוק איתו את מלאי העלים הענקי שלו. חמוד ביותר.


שושבינה של כבוד!

אחותה של ג'ניפר התחתנה לאחרונה ובתור שושבינת הכבוד שלה היא הרגישה שיש עליה אחריות להרים כוסית לכבוד הזוג הטרי ועל הדרך לבדר את האורחים בחתונה. רוב האורחים חשבו שהיא הולכת לבצע שיר מרגש אבל לבחורה הכישרונית היו תכניות אחרות. ג'ניפר נתנה ביצוע מפתיע ומבדר לשיר של אמינם  Without Me שגרם גם למבוגרים מבין האורחים להתפקע מצחוק ולמחוא כפיים. תהנו!


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...