פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שבת ויראלית 9: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

גם השבת אנו שמחים להציג, שבת ויראלית בפטריה בדיוק כפי שציווה עלינו אלוהים: וביום השביעי שבת ויתפנאן. הפוסט המתגלגל יעודכן בכל שעה וחצי לערך, ויופיעו בו הסרטונים הויראלים שעשו את השבוע ויבזבזו לכם כמה דקות שלעולם לא יחזרו, מהשבת המופלאה שלכם. שבת ויראלית, מתחילים.

מתיחת הפופקרון

מישהו נותן לכם לרגע, לשמור על קרטון הפופקורן שלו בזמן שהוא קושר שרוכים. על פניו, משימה פשוטה למדי. האמנם?


לימודים באוניברסיטה יכולים לא פעם להיות שגרתיים ומשעממים. מזל שיש אנשים שיודעים להוציא את כולם מהשגרה עם מתיחות טיפשיות מסוג זה. תהנו!


כמו בשנה שעברה, גם השנה גוגל יצרו סרטון "צייטגייסט" הנותן את הרשימה המסכמת של החיפושים לשנת 2012. הסרטון מציג את האירועים שעיצבו את השנה של כולנו. מומלץ!    

סרטון הצייטגייסט לשנת 2012

סרטון הצייטגייסט לשנת 2011


השודד הדביל בעולם

צילומים משעשעים מאוד מתוך מצלמות אבטחה בברזיל: דודד הגיע לבית מרקחת על מנת לשדוד אותו. המצלמה מציגה אותו עוצר את רכבו מול בית המרקחת ויוצא ממנו בזריזות לכיוון בית המרקחת. בזמן שהוא שודד את בית המרקחת, מגיע שודד אחר וגונב לו את האוטו. השודד המקורי יוצא מבית המרקחת כשבידו שקית עם מזומנים, ומופתע לגלות שהרכב שלו נגנב. לפני שהוא מספיק למצמץ, שודד שלישי מגיעה בריצה וחוטף את שקית הכסף מידיו.

השודד האומלל שנשאר בהלם, עשה מה שכל אזרח הגון היה עושה, והלך להתלונן במשטרה. למזלו הרע, פגש בתחנת המשטרה את בעל בית המרקחת אותו שדד דקות קודם לכן. האיש נעצר, ובחקירה הודה שהרכב בו נסע היה גנוב מלכתחילה. השודד לא הפנם שבמצבו עדיף לו לסתום את הפה והחל מתלונן באוזני החוקר  על הבזיון הגדול, ועל כך שבנאדם כבר אינו יכול להתפרנס בכבוד במדינה הזאת.

ועל זה נאמר: הממ…. תכלס, לא נאמר על זה כלום. פשוט צפו בסרטון המשעשע. (תודה לעדי דרגנר על הטיפ ותרגום הסרטון).


ג'סטין הבונה

משפחתו של ראיין לקחה אותו לטייל בגן החיות בפורטלנד, במהלך הטיול ראיין נתקל בבונה שצלל למים והביט בו בסקרנות מעבר לזכוכית החוצצת ביניהם, ראיין הוקסם מהחיה, החל לנופף לה לשלום וזכה לתגובה משעשעת בחזרה. מקסים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...