פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שבת ויראלית 6: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

גם השבת אנו שמחים להציג, שבת ויראלית בפטריה בדיוק כפי שציווה עלינו אלוהים: וביום השביעי שבת ויתפנאן. הפוסט המתגלגל יעודכן בכל שעה וחצי לערך, ויופיעו בו הסרטונים הויראלים שעשו את השבוע ויבזבזו לכם כמה דקות שלעולם לא יחזרו, מהשבת המופלאה שלכם. שבת ויראלית, מתחילים.

 

חשבנו שהסרטון הקודם של Killer kareoke שפרסמנו היום היה הארדקור, אך מסתבר שהאתגר הבא שלהם שם אותו בכיס הקטן. קבלו עוד משימה מטורפת של תכנית האקסטרים. מזהירים מראש – לא מומלץ לאנשים בעלי פוביה לנחשים.


 

הקוסם ריצ’ארד וייסמן מציג 10 התערבויות טיפשיות שלעולם לא תפסידו בהן.

תכנית חדשה בשפ Killer kareoke שעלתה בארצות הברית, מציגה משתתפים המבצעים שירי קריוקי כשבמקביל הם חייבים לעמוד במבחני אומץ מלחיצים ומטופשים כאחד. אין ספק, פורמט גאוני. צפו בדוגמא מצויינת הממחישה למה חייבים לייבא את הפורמט לארץ. כשסלופי, כלבת הצ’יוואווה המתוקה שמיד תראו, גילתה שעל השיש נשארו שרידי בשר מארוחת חג ההודיה של משפחתה, היא החליטה לעשות הכל בכדי לשים עליהן את ידה, גם אם זה אומר שיש צורך בריקוד סוער. הבעלים כמובן, לא התבלבל והפעיל את המוזיקה כדי ליצור את הסרטון הויראלי המושלם.


 
אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...