פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שבת ויראלית (המקורית): הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

שבת ויראלית בפטריה

חתולים הם עם של דושבאגז

אוסף הסרטונים הבא מוכיח אחת ולתמיד שחתולים, כוכבי הרשת הכי גדולים, הם בסה"כ הערסים של עולם החיות. למה? פשוט כי אתם לא באים להם בטוב. בקיצור, אם יש חתול בסביבה, תמיד תשימו לב לצעד הבא שלכם ושלהם.


 

חמישה על גיטרה אחת – טייק 2

אחרי שכבשו את הרשת עם הקאבר הנהדר לשיר somebody that I used to know  חוזרים חבורת walk of the earth לנגן על גיטרה אחת, כשהפעם מדובר בגיטרה גדולה במיוחד ולשם שינוי בשיר מקורי ולא רע בכלל.


 

מיאו באמבטיה

חתולים לא אוהבים מים. כתוצאה מכך, אין סיכוי שחתול שפוי ייהנה מאמבטיה חמה ומפנקת, ודאי לא כשהבעלים שלו מצלם אותו. שימו לב לחתול המשעשע בסרטון הבא שנראה מיואש לחלוטין מהחיים ההגיניים שלו, ומנסה ליילל מתחת למים בצלילים בלתי נשכחים ומצחיקים במיוחד. בלופ.


 

לשרוף הכל

גרנט תומפסון הוא כנראה בחור משועמם מדי. הוא אוהב לפרק ולהרכיב דברים ולא מזמן שם את ידו על מסך טלויזיה ענק, ממסכי הדור הישן, רגע לפני שהוחלפו במסכים הדקים. תומפסון פרק את מסך הטלויזיה ויצר מאחד מלוחות המסך מעין זכוכית מגדלת ענקית, הממקדת את קרני השמש לנקודה אחת ויוצרת חום של מעל 2000 מעלות בין רגע. ועכשיו נשאלת השאלה: מה אפשר לשרוף עם זה? ובכן, התשובה היא כמובן, הכל. קליק לסרטון. קליק כאן לסרטון נוסףבו מסביר תומפסון כיצד יצר את המסך הממקד.


 

אופס, הערתי אותך?

הסרטון הבא מציג אוסף מתיחות מצחיקות במיוחד, של אנשים אכזריים במיוחד, שתחביבם הוא להעיר את החברים/משפחה שלהם מהשינה בדרכים נבזיות ומשוגעות, בדיוק כמו שאנחנו אוהבים. אנחנו ממליצים במיוחד על חצי הדקה האחרונה של הסרטון, שהיא לטעמינו המצחיקה ביותר. שתפו את הסרטון, תלמדו ממנו, ואל תשכחו לישון עם עין אחת פתוחה.


 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...