שבת ויראלית 17: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

שבת ויראלית בפטריה

גם השבת אנו שמחים להציג, שבת ויראלית בפטריה בדיוק כפי שציווה עלינו אלוהים: וביום השביעי שבת ויתפנאן. הפוסט המתגלגל יעודכן בכל שעה וחצי לערך, ויופיעו בו הסרטונים הויראלים שעשו את השבוע ויבזבזו לכם כמה דקות שלעולם לא יחזרו, מהשבת המופלאה שלכם. שבת ויראלית, מתחילים.

מכונת הריקודים

באחת ההפסקות באחד ממשחקי ה-NBA האחרונים של אינדיאנה פייסרס, שוטטה ‘מצלמת הריקודים’ בין האוהדים. למי שלא מכיר את הכללים, באולם יש מסך ענק, ואם המצלמה תופסת אוהד בקהל, הוא אמור להתחיל לרקוד.  המצלמה עצרה על ילד מצחיק במיוחד שנראה כבן 10 ויש עם משפחתו ביציע והראה לכולם איך עושים את זה באמת. 50 שניות של עונג, להנאת כל הקהל באולם וכמעט מליון צופים ברחבי הרשת.ריקוד החתונה המרגש לזכר אבי הכלה

בתחילת 2012 איבדה אנדראה את אביה שנכנע למחלת הסרטן. כמה חודשים מאוחר יותר, התקיימה החתונה שלה. אחיה של אנדריאה החליט להפתיע אותה, וברגע בו אמור היה להתקיים ריקוד האב-בת המסורתי, נטל את המיקרופון ונשא נאום מרגש, בסיומו הקדיש לאחותו את השיר המרגש `butterfly kisses` לצליליו רקדה אחותה עם אביה ביום החתונה שלה כמה שנים קודם לכן.

בזמן שהתנגן השיר בביצועו של אח, מילאו הגברים במשפחה את מקומו של האב, ולעיניהם הדומעות של האורחים רקדו איתה את ריקוד הסלואו כשהם מתחלפים ביניהם: סבא, אחים וגם אביו של החתן. הסרטון המרגש לא ישאיר עין אחת יבשה והוא ללא ספק אחד המרגשים בהם נתקלנו לאחרונה. ראו הוזהרתם – הכינו את הממחטות.


 

שולחים את קיטי לחלל

תלמידי חטיבה בארה”ב החליטו להשקיע בפרויקט המדע הבית ספרי, על השפעות גובה על לחץ אוויר וטמפרטורה, כששלחו בובה של ‘הלו קיטי’ לחלל עם מצלמת וידאו ועזרים נוספים. התוצאה לא פחות ממקסימה.

 

 

הדרך המהירה להפנט חתול

כשיש לכם חתולה חמודה בשם סאמי שקפצה לביקור, חיבה עזה לדומינו ויותר מדי זמן פנוי הדבר ההגיוני היחיד שאפשר לעשות זה לצלם סרטון ליוטיוב.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק